Kāpēc lietot micelāro ūdeni?

Kas ir micelārais ūdens?

Micelārais ūdens ir radies Francijā, tas tika speciāli izstrādāts bērnu un īpaši jutīgas, alerģiskas ādas kopšanai.

Micelārā ūdens pamatā ir taukskābju micellas – šķidrumā iekļautas mikrodaļiņas jeb surfaktanti. Micellas spēj piesaistīt gan ūdeni (tās ir hidrofilas), gan taukvielas (lipofilas), tādējādi notīrot gan ūdenī šķīstošus, gan taukvielās šķīstošus netīrumus.  Micellas uz ādas virsmu strādā līdzīgi kā magnēts – tās ievelk netīrumu daļiņas savas struktūras centrā, tāpēc netīrumus un kosmētiku ir viegli noņemt bez liekas berzēšanas, neizraisot kairinājumu un nebojājot epidermu. Turklāt to nav nepieciešams noskalot.

Kāpēc izvēlēties micelāro ūdeni?

Lai iegūtu skaistu un veselīgu ādu, tā ikdienā ir jāattīra no dienas laikā iegūtajiem netīrumiem un kosmētikas. Netīrumus var radīt piesārņojums, liekais sebums un ādas plēksnītes. Mazgājot seju ar parasto ūdeni, tas nespēj attīrīt ādu no netīrumiem un kosmētikas. Ūdens cietības un sliktās kvalitātes dēļ mēdz parādīties dažādas ādas problēmas kā nosprostotas poras, pūtītes, alerģija, ādas sausums, jutīgums un priekšlaicīga novecošanās. Savukārt ziepes, satur sārmus, kas sausina ādu un izraisa nepatīkamu savelkošu sajūtu pēc mazgāšanās.

micelārais ūdens

Attīrošie pieniņi un tīrīšanas līdzekļi, šķīdinot grimu, atdala ādas netīrumus un sebumu un bieži vien izsmērē tos. Tāpēc parasti pēc šo produktu izmantošanas jālieto toniks, lai notīrītu tīrītāju un grima paliekas. Ja sejas āda netiek pilnvērtīgi attīrīta un tonizēta pat labākie krēmi pilnībā neiesūcas ādā un tiek traucēta to darbība.

Micelārā ūdens galvenās funkcijas ir attīrīšana, tonizēšana un mitrināšana, tādējādi tiek aizstātas vairāku citu kosmētikas līdzekļu funkcijas, ietaupot gan laiku, gan naudu. Micelārā ūdens Sensitive sastāvā esošais alvejas ekstrakts un babasu eļļa papildus nomierina, baro un mīkstina ādu. Pateicoties micelārā ūdens maigajai struktūrai, tas attīra ādu viegli un maigi, tai skaitā arī ādu ap acīm, nebojājot epidermu, neaizsprostojot poras un neveidojot taukainu plēvīti.

Īpaši noderīgs micelārais ūdens būs tiem, kas atrodas ceļā, piemēram, ceļojuma laikā, kad ilgāku laiku nav iespējas nomazgāties un paņemt līdzi visus ikdienā lietojamos kosmētikas līdzekļus. Viss, kas tev vajadzīgs ir vates plāksnītes un micelārais ūdens, jo tas gan attīrīs grimu, gan mitrinās un nomierinās ādu.

Tāpat arī lidmašīnās sausā gaisa dēļ āda mēdz kļūt ļoti sausa vai pat dehidrēta. Jaunā micelārā ūdens Sensitive sastāvā ir alvejas ekstrakts un babasu eļļa, kas efektīvi mitrina un baro ādu.

Karstās vasaras dienās, kad kosmētika uz sejas “peld” un sejas āda kļūst sūrstoša no netīrumiem un sviedriem, vienkārši notīri sejas ādu un kaklu ar micelāro ūdeni, un sajūti, cik patīkami, kad sejas āda tiek atsvaidzināta un atkal var “elpot”.

Micelārā ūdens priekšrocības:

  • Attīra no kosmētikas un netīrumiem;
  • Tonizē un mitrina ādu;
  • Aizstāj vairākus citus kosmētikas līdzekļus – ietaupa laiku un naudu;
  • Nav jāberzē – nebojā epidermu;
  • Nav jānoskalo;
  • Alvejas ekstrakts mitrina un nomierina;
  • Babasu eļļa baro, kopj un mīkstina;
  • Nesatur spirtu un smaržvielas – nekairina ādu;
  • Īpaši piemērots jutīgai, sausai un dehidrētai ādai;
  • Ērti lietojams, atrodoties ceļā.

 

 

coloring.cool