Kā efektīvi un ātri iztīrīt mājokli?

Eco Seal For Nature

5 sek. un 5 min. likums

Vai nevari saņemties sākt uzkopšanu? 5 sekunžu likums. Sāc atpakaļskaitīšanu 5, 4, 3, 2, 1, lai sāktu uzkopšanu! Slavenā Mela Robinsa iesaka šo stratēģiju izmantot jebkura darba veikšanai. Apsoli sev veikt tīrīšanas darbus vismaz 5 minūtes. Visticamāk, ka pēc šīm 5 minūtēm tu aizrautīgi darbosies un stāsts par putekļiem un nekārtību jau būs kļuvis par pagātni.

 

Tīrība šodien un katru dienu ar TOP 5 produktiem

Vai esi aizdomājies, ka ikdienas mājokļa uzkopšanai tev pietiktu vien ar pieciem tīrīšanas līdzekļiem, kas paveiktu lielāko daļu tīrīšanas uzdevumu? Mūsu eksperti iesaka TOP 5 “Eco Seal For Nature” produktus. To galvenās priekšrocības? Tie izcili tīra, tiem nav pievienotas liekas krāsvielas, fosfāti, nesatur alergēnus un ir draudzīgi videi. Bet pats galvenais, ar efektīviem profesionāļu ieteikumiem un īstajiem tīrīšanas līdzekliem tu varēsi drīz vien baudīt tīras mājas gandarījumu.

 

 

 

„Eco Universal”

Izsmidzināms tīrīšanas līdzeklis mitrumizturīgu virsmu tīrīšanai

Ar šo līdzekli tu vari iegūt tīrību uz jebkuras mitrumizturīgas virsmas piemēram, virtuves darbvirsmu, ledusskapja durvis, izlietnes, sienas flīzes virtuvē vai vannas istabā u. c.

 

Eksperta padomi:

+ Šis līdzeklis nav jānoskalo. Izsmidzini to uz virsmas un noslauki ar mitru drānu. Tik vienkārši!

+ Sāc tīrīšanu ar augstākajiem plauktiem, lai putekļi un tīrīšanas līdzeklis nenokļūtu jau uz notīrītajām virsmām.

+ Vai kāda virsma ir īpaši netīra? Uzsmidzini līdzekli un atstāj iedarboties, lai izvairītos no liekas beršanas.

+ Ja netīrumu nogulsnes sakrājušās uz vertikālajām virsmām, izmanto tīrīšanas kompresi- uzklāj drānu vai papīra salveti uz traipa vai nosēdumiem, tad bagātīgi uzsmidzini līdzekli un ļauj “Eco Universal” paveikt tīrīšanu tavā vietā.

+ Izmanto līdzekli arī atsevišķiem traipiem uz grīdas, kad nav paredzēta visas grīdas mazgāšana.

+ Šo tīrīšanas palīgu novieto līdzās virsmām, kas visātrāk kļūst netīras, lai novērstu slinkuma risku, dodoties pēc tīrīšanas līdzekļa.

 

 

„Eco Dishwash”

Līdzeklis trauku mazgāšanai ar rokām

Šajā trauku mazgāšanas līdzeklī nav krāsvielu un fosfātu, kā arī tas ir roku ādu saudzējošs. Tas izcili puto un ir ļoti ekonomisks.

 

Eksperta padomi:

+ Izmanto 5 sekunžu likumu, lai varētu saņemties uzreiz nomazgāt katlus, pannas un citus dziļākos traukus. Neļauj ēdiena paliekām piekalst. Iedomājies lielisko sajūtu, kad viss ir tīrs un vēlāk tev tas nebūs jādara!

+ Sāc mazgāšanu ar traukiem, kurus ir vieglāk nomazgāt — glāzēm, krūzēm, dakšiņām utt., bet noslēdz ar katliem un pannām. Tas būtiski ieekonomēs tavu enerģiju un laiku, kā arī ūdeni un mazgāšanas līdzekli.

+ Ļauj traukiem dabiski nožūt. Baudi tasi tējas, kamēr tie žūst. Arī trauku dvieļi tādējādi tev būs jāmazgā retāk.

+ Taupi ūdeni. Atver ūdens krānu tikai tad, kad tev ir jāsamitrina vai jānoskalo trauki.

+ Izmanto videi draudzīgus sūkļus vai trauku sukas un regulāri tās skalo, kā arī ļauj tām dabiski izžūt.

 

 

„Eco Floor”

Līdzeklis mitrumizturīgu grīdu mazgāšanai

Ar „Eco Floor” tu vari mazgāt gandrīz jebkura veida grīdu segumu: laminātu, linoleju, flīžu grīdu, lakotu parketu u. c.

 

Eksperta padomi:

+ Vispirms ar putekļsūcēju vai slotu savāc birstošus netīrumus, citādi mops vai grīdas lupata darbosies kā smilšpapīrs, kas var bojāt grīdas segumu.

+ Mazgājot grīdu, izmanto mitru, nevis slapju mopu, lai grīda ātrāk nožūtu un mazgājot nepaliktu nospiedumi. Liels mitruma apjoms var arī bojāt grīdas segumu.

+ Ja uz grīdas ir īpaši noturīgi atsevišķi traipi, izmanto „Eco Universal” tieši uz traipa, ļaujot tam iedarboties, un tikai tad veic visas grīdas mazgāšanu.

+ Centies atbrīvot visu mazgājamo platību no puķu podiem, krēsliem u. c. Ja nepieciešams, pieskrūvē ritenīšus vai pielīmē filca paliktņus, lai priekšmetus būtu vieglāk pārvietot.

 

 

„Eco WC”

Līdzeklis tualetes podu tīrīšanai un santehnikas ģenerāltīrīšanai

Ar „Eco Floor” tu vari mazgāt gandrīz jebkura veida grīdu segumu: laminātu, linoleju, flīžu grīdu, lakotu parketu u. c.

 

Eksperta padomi:

+ Sāc tīrīšanu ar „Eco WC” tualetē. Uzklāj līdzekli un ļauj tam iedarboties īpaši netīrajās vietās, tikmēr veic citus tīrīšanas darbus.

+ Veic tualetes un santehnikas tīrīšanu regulāri, vismaz reizi nedēļā. Tas būtiski samazinās tīrīšanas ilgumu, tīrīšanas līdzekļu apjomu, kā arī paildzinās tualetes poda un santehnikas kalpošanas laiku.

+ Izmanto „Eco WC” īpaši noturīgu netīrumu santehnikas ģenerāltīrīšanai vietās, kur ir rūsas nosēdumi, kaļķakmens u. c.

 

 

„Eco Laundry”

Universāls veļas mazgāšanas līdzeklis automātiskajai veļas mazgāšanas mašīnai

Šajā veļas mazgāšanas līdzeklī nav fosfātu, krāsvielu, smaržvielu un citu nešķīstošu vielu. Tas efektīvi mazgā arī zemās temperatūrās un 2L iepakojums ir piemērots aptuveni 28 mazgāšanas reizēm.

 

Eksperta padomi:

+ Lai taupītu veļas mazgāšanas līdzekli, apstrādā īpaši noturīgus traipus jau iepriekš pirms veļas mašīnas cikla. Apgūsti vienkāršus tīrīšanas paņēmienus noturīgiem traipiem, piemēram, asins traipus vislabāk mazgāt iespējami drīz ar aukstu ūdeni, melleņu traipus — ar citronskābi, eļļu traipus palīdz izmazgāt trauku mazgāšanas līdzeklis, u.c.

+ Regulāri mazgā trauku, roku un citus dvieļus, kā arī saimniecības drānas u. c. Mazgā šos tekstilizstrādājumus vismaz reizi nedēļā vai biežāk.

+ Ja, mazgājot veļu, pamani, ka kāds apģērba gabals ir nokrāsojies no kāda cita, izņem to un atkārto mazgāšanu pirms apģērba žāvēšanas.

+ Rūpīgi aizver apģērbu rāvējslēdzējus, aizpogā pogas, apgriez apģērbu uz kreiso pusi. Smalkus apģērbus ievieto speciālos veļas mazgāšanas maisiņos. Tā tavs un citu mājinieku iecienītais apģērbs saglabās sākotnējo izskatu daudz ilgāk.

 

 

Kāds franču teiciens vēstī, ka sakopts mājoklis nomierina prātu. Vai vēlies baudīt īstas miera ostas atmosfēru savā mājoklī? Sāc ar mūsu 5 līdzekļiem un 5 sekunžu likumu! Vai vēlies iegūt vairāk informācijas par citiem „Seal Eco” līdzekļiem? Iepazīsties ar plašo tīrīšanas līdzekļu sortimentu.