Uncategorized

Dušas želeja ar dzēriena Rīgas Melnais Balzams augu ekstraktiem
11/22/2017

Mitrinoša dušas želeja ar aromātisku augu ekstraktu kompozīciju. Sastāvā dzēriena RĪGAS MELNAIS BALZAMS® unikālā augu ekstraktu kompozīcija. Sastāvs:  Aqua, Sodium Myreth »

Seal iegūst „zaļākā” zīmola titulu
09/29/2017

Šī gada 28.septembrī koncertzālē Palladium Rīga apbalvošanas ceremonijā tika noskaidroti un godināti Latvijā mīlētākie, zaļākie un ietekmīgākie zīmoli. Jau otro »

ASEPTOL XL – dezinfektants
04/15/2016

Trauku, dažādu virsmu mazgāšanas, attaukošanas un dezinfekcijas līdzeklis. Putojošs, lietojams arī augstspiediena mazgāšanas ierīcēs, virsmu apstrādei ar putām. Nesatur hloru. »

Aicinām darbā Tirdzniecības standarta SPECIĀLISTU/-I (merčendaizers) RĪGAS REĢIONĀ
02/05/2016

Galvenie pienākumi: Nodrošināt uzņēmuma sortimentā esošo produktu pārdošanu lielveikalos; Veidot un uzturēt sadarbību ar tirdzniecības vietām; Aktīvi veikt merčendaizingu lielveikalos; »

AS Spodrība apgrozībā laiž jaunu roku un kāju krēmu līniju
05/25/2015

Pēc labi pārdomāta, ilgstoša un regulāra darba AS Spodrība uzsākusi jaunu roku un kāju krēmu ražošanu. Produktu līnijā “Seal cosmetics” »

AS “Spodrība” piedalījās starptautiskajās dārzniecības izstādēs
04/23/2015

AS “Spodrība” piedalījās divās dārzniecības izstādēs projekta aktivitātes “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” ietvaros. 26.-28.februārim uzņēmums piedalījās lielākajā Austrumeiropas »

Dagne SKIN CARE ANTIBACTERIAL Dagne SKIN CARE ANTIBACTERIAL
09/20/2013

Kopj un saudzē. Antibakteriāla aizsardzība. .Piemērotas saudzējošai roku mazgāšanai un antibakteriālai aizsardzībai. Ziepes satur vielu ar roku ādu mitrinošām īpašībām.  »

VITO UNIVERSĀLS MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS
06/14/2013

Kompleksie NPK minerālmēsli, satur magniju (Mg) un sēru (S) ar mikroelementiem boru (B), dzelzi (Fe), mangānu (Mn), cinku (Zn).  Universāls »

Kāpēc Spodrība savus roku krēmus nepilda plastmasas tūbās?
12/15/2012

Alumīnija tūbu priekšrocības, salīdzinot ar plastmasas tūbiņām, ir to hermētiskumā.  Pats materiāls un iespēja alumīnija tūbu no iekšpuses pārklāt ar »

VITO – 2 augu barība
12/11/2012

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. NPK 2,4–0–7,2 (Fe, Mn, Zn). Vāji skābu substrāta vai augsnes reakciju mīlošiem »

coloring.cool