Sīkdatne ir neliela teksta datne, kuru, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā vai mobilajā ierīcē tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja pārlūkprogrammas iestatījumos. Tā vietnei palīdz atcerēties Jūsu iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.  Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Šajā vietnē tiek izmantotas trešās personas, piemēram, Google analytics sīkdatnes, kuras glabā anonīmus datus par lietotāja iepriekšējiem interneta vietnes apmeklējumiem, interneta vietnes lietojuma paradumiem, tās, tiek izmantotas platformu analīzes un satura pielāgošanas vajadzībām. Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai apmeklētājam piemērotu  reklāmas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs aplūkojis agrāk. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet: http://www.allaboutcookies.org/

Jūs variet ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm vietnes iespējas jums nodrošināt visu funkciju pilnvērtīgu izmantošanu var samazināties. Ja Jūs nevēlaties, lai Jūsu ierīces pārlūkprogrammā tiktu saglabātas šīs tīmekļa vietnes vai norādīto trešo personu nosūtītas sīkdatnes, Jūs variet atteikties no sīkdatņu saņemšanas un saglabāšanas Jūsu ierīces pārlūkprogrammas iestatījumos. Šie iestatījumi visbiežāk ir atrodami pārlūkprogrammu izvēlnes sadaļās “preferences” vai “opcijas”. Vispārīga informācija, kā mainīt sīkdatņu saņemšanas iestatījumus, atrodama šeit.