Roku un kāju kopšanas līdzekļi

Tieši rokas ir tās, kas visvairāk ir pakļautas dažādiem ārējās vides nelabvēlīgiem faktoriem – temperatūras un mitruma svārstībām, laika apstākļiem, sadzīves tīrīšanas līdzekļu un dārza darbu iedarbībai u.tml. Ikdienas nelabvēlīgā ietekme veicina ādas sasprēgāšanu, lobīšanos un paātrinātu novecošanos. Lai rokas pasargātu, par tām ir regulāri jārūpējas. Roku kopšana un krēmu lietošana sniedz ādai nepieciešamo mitrumu, tā saglabājas gluda, saņem vērtīgas, ārstnieciskas barojošas vielas un vitamīnus. Domājot par klientu labsajūtu, Spodrība ražo trīs veidu roku vai roku un kāju kopšanas līdzekļus ar vērtīgām sastāvdaļām: auzu – kviešu, smiltsērkšķu ekstraktiem un egles skuju ekstraktvielām.

DAGNE – šķidrās ziepes ar ābolu aromātu

Saudzējošas šķidrās ziepes rokām un ķermenim. Ziepes maigi attīra un saglabā ādas dabīgo balansu. Ziepju pH līmenis tuvs ādas dabīgajam »

DAGNE – krēmziepes

Ziepes piemērotas biežai roku un ķermeņa mazgāšanai. Ziepju pH līmenis tuvs ādas dabīgajam pH, kas saglabā ādas dabīgo aizsargbarjeru, pasargājot »

DAGNE – šķidrās ziepes ar zaļās tējas aromātu

Saudzējošas šķidrās ziepes rokām un ķermenim. Ziepju pH līmenis tuvs ādas dabīgajam pH, kas saglabā ādas dabīgo aizsargbarjeru, pasargājot to no »

DAGNE – šķidrās ziepes ar alvejas aromātu

Ziepes piemērotas biežai roku un ķermeņa mazgāšanai. Satur īpašu komponentu, kas saudzē ādu. Ziepju pH līmenis tuvs ādas dabīgajam pH, »

Mūsu zīmoli

ecodagneainaauzakastanisspodravicivitavitoSeal_cosmetics