Ražošana

Spodrība ražošana
Spodrība strādā saskaņā ar starptautisko standartu ISO 9001 un ISO 14001 prasībām un ievēro Labas Ražošanas Prakses (GMP) vadlīnijas kosmētikas ražošanā.

Uzņēmums, pateicoties kvalificētiem speciālistiem, nodrošinātam kvalitātes kontroles procesam visos produkta ražošanas posmos, rūpīgi izstrādātām produktu gatavošanas tehnoloģijām un tehniskajam aprīkojumam spēj elastīgi un ātri veikt pasūtījumu izpildi, saražojot jebkuru no vairāk kā 200 produkcijas sortimenta veidiem.

Uzņēmumā ir 5 telpas ar tehniskām tvertnēm masu gatavošanai un 7 pildīšanas līnijas, kas aprīkotas ar modernām fasēšanas, marķēšanas un pakošanas iekārtām, kuru iegādei 2007. gadā tika piesaistīts Eiropas Struktūrfondu līdzfinansējums.

Spodrība sadarbojas ar lielākajiem un labākajiem izejvielu piegādātājiem Eiropā, produktos iekļautas augstas un stabilas kvalitātes izejvielas no daudzām Eiropas valstīm, tai skaitā – smaržkompozīcijas no Francijas, dabīgo augu ekstrakti no Latvijas.

Pastāvīga uzņēmuma attīstība un jaunu projektu realizācija ir neatņemama uzņēmuma ikdienas sastāvdaļa. Produktu ražošanā un jaunu produktu formulu izstrādē uzņēmums turpina izvēlēties videi draudzīgas izejvielas.