Šķidrās ziepes

Šķidro ziepju sērijā Dagne ir dažādu aromātu ziepes, kuras, pateicoties to sastāvam, piemērotas biežai roku un ķermeņa mazgāšanai, kā arī pārsteigs ar savu ekonomiskumu. Ir iespējams izvēlēties zaļās tējas, ābolu vai alvejas aromātus. Dagnes ziepju pamatsastāvā ir dabīgas augu izcelsmes vielas, kas ir draudzīgas ādai un apkārtējai videi.

DOBELES CERIŅZIEDS – krēmziepes, 5L

Krēmziepju maigās putas rūpīgi attīra ādu un piešķir izteiksmīgu ceriņu aromātu, kas ieskandina pavasara krāšņuma simfoniju. Tagad arī lielajā tilpumā »

APPLE BLOSSOM – krēmziepes, 5L

Krēmziepju zīdainās putas rūpīgi attīra un sniedz priekpilnu ābeļziedu aromātu ar rīta rasas svaiguma veldzi. Tagad arī lielajā tilpumā – »

ANTIBAKTERIĀLAS ROKU ZIEPES

Efektīvas šķidrās ziepes rūpīgai roku mazgāšanai un antibakteriālai aizsardzībai. Bez smaržkompozīcijas. Lietošana: Uzklājiet ziepes uz samitrinātām rokām, tad tās vismaz »

DAGNE – šķidrās ziepes ar ābolu aromātu

Saudzējošas šķidrās ziepes rokām un ķermenim. Ziepes maigi attīra un saglabā ādas dabīgo balansu. Ziepju pH līmenis tuvs ādas dabīgajam »

DAGNE – krēmziepes

Ziepes piemērotas biežai roku un ķermeņa mazgāšanai. Ziepju pH līmenis tuvs ādas dabīgajam pH, kas saglabā ādas dabīgo aizsargbarjeru, pasargājot »

DAGNE – šķidrās ziepes ar zaļās tējas aromātu

Saudzējošas šķidrās ziepes rokām un ķermenim. Ziepju pH līmenis tuvs ādas dabīgajam pH, kas saglabā ādas dabīgo aizsargbarjeru, pasargājot to no »

Mūsu zīmoli

ecodagneainaauzakastanisspodravicivitavito