Šķidrās ziepes un dušas želejas

APPLE BLOSSOM – KRĒMZIEPES, 1L

Krēmziepju zīdainās putas rūpīgi attīra un sniedz priekpilnu ābeļziedu aromātu ar rīta rasas svaiguma veldzi. Tagad arī 1 L iepakojumā.

DOBELES CERIŅZIEDS – KRĒMZIEPES, 1L

Krēmziepju maigās putas rūpīgi attīra ādu un piešķir izteiksmīgu ceriņu aromātu, kas ieskandina pavasara krāšņuma simfoniju. Tagad arī 1 L »

CHARMING WINTER – ROKU KRĒMS UN KRĒMZIEPES

Baudi ziemīgas noskaņas un omulību ar jauno CHARMING WINTER dāvanu komplektu! Laikā, kad īpaši svarīgi viens otram dāvināt maigumu, atbalstu, »

Dobeles ceriņzieds - dušas krēms DOBELES CERIŅZIEDS – DUŠAS KRĒMS

Dušas krēms saudzīgi attīra ādu un piešķir izteiksmīgu ceriņu aromātu. Ieskandini pavasara krāšņuma simfoniju un ļaujies košās melodijas baudījumam!

COOL SPLASH – dušas želeja

Atsvaidzinoša dušas želeja rūpīgi attīra ādu un atspirdzina ar sulīgu piparmētru un laima aromātu. Ienirsti svaiguma dzīlēs, kas atvēsina ķermeni »

RASPBERRY DESERT-krēmziepes

Krēmziepju zīdainās putas maigi attīra un ieskauj ādu sulīga deserta aromātā ar gaisīgo avenes un vaniļas duetu. Izbaudi gardo iedvesmas »

Dobeles Ceriņzieds- krēmziepes

Krēmziepju maigās putas rūpīgi attīra ādu un piešķir izteiksmīgu ceriņu aromātu, kas ieskandina pavasara krāšņuma simfoniju.

Antibakteriālas ziepes Seal Antibakteriālas roku ziepes

ANTIBAKTERIĀLAS ROKU ZIEPES. Efektīvas šķidrās ziepes rūpīgai roku mazgāšanai un antibakteriālai aizsardzībai. Bez smaržkompozīcijas. Lietošana: Uzklājiet ziepes uz samitrinātām rokām, »

CHARMING WINTER – KRĒMZIEPES

Krēmīgās ziepju putas rūpīgi attīra ādu un ieskauj izteiksmīgā ogu aromātā. Pārvērt ikdienas mirkļus par svētkiem ar šarmanto ziemas baudījumu!

CITRUS GREEN TEA – ŠĶIDRĀS KRĒMZIEPES

Šķidrās ziepes ar atspirdzinošo citrusu un zaļās tējas aromātu rūpīgi attīra ādu un sniedz sulīgu veldzējumu.

OAT WILD BLUET – ŠĶIDRĀS KRĒMZIEPES

Krēmziepes bagātinātas ar auzu ekstraktu un vitamīnu E. Krēmīgās ziepju putas rūpīgi attīra un piešķir ādai maigu dabas aromātu  

APPLE BLOSSOM – ŠĶIDRĀS KRĒMZIEPES

Krēmziepju zīdainās putas rūpīgi attīra un sniedz priekpilnu ābeļziedu aromātu ar rīta rasas svaiguma veldzi.

Aloe Vera Seal Cosmetics shower cream RESTORING ALOE – BAROJOŠS DUŠAS KRĒMS

Barojošs dušas krēms bagātināts ar alvejas ekstraktu un vīnogu kauliņu eļļu. Saudzīgi attīra, piešķir pabarotas ādas sajūtu un ieskauj sulīga, »

SUNNY FOREST – BAROJOŠS DUŠAS KRĒMS

Barojošs dušas krēms bagātināts ar kazeņu ekstraktu un vīnogu kauliņu eļļu. Saudzīgi attīra, piešķir pabarotas ādas sajūtu un ieskauj vasaras »

FLORAL DELIGHT – MITRINOŠA DUŠAS ŽELEJA

Mitrinoša dušas želeja bagātināta ar mežrozīšu ekstraktu un pantenolu. Maigi attīra, piešķir mitrinātas ādas sajūtu un ieskauj valdzinošā ziedu aromāta »

TROPICAL BREEZE – MITRINOŠA DUŠAS ŽELEJA

Mitrinoša dušas želeja bagātināta ar greipfrūtu ekstraktu un pantenolu. Maigi attīra, piešķir mitrinātas ādas sajūtu un ieskauj košā tropu aromāta »

Šķidrās ziepes ar dzēriena Rīgas Melnais Balzams Upeņu augu ekstraktiem

Maigi attīrošas ziepes ar valdzinošām upeņu notīm. Sastāvā dzēriena RĪGAS MELNAIS BALZAMS® unikālā augu ekstraktu kompozīcija.

Šķidrās ziepes ar dzēriena Rīgas Melnais Balzams augu ekstraktiem

Maigi attīrošas ziepes rokām ar rūgteni saldu aromātu. Sastāvā dzēriena RĪGAS MELNAIS BALZAMS® unikālā augu ekstraktu kompozīcija.

Dušas želeja ar dzēriena Rīgas Melnā Balzama Upeņu augu ekstraktiem

Mitrinoša dušas želeja ar aromātiskām augu un upeņu notīm. Sastāvā dzēriena RĪGAS MELNAIS BALZAMS® unikālā augu ekstraktu kompozīcija.

Dušas želeja ar dzēriena Rīgas Melnais Balzams augu ekstraktiem

Mitrinoša dušas želeja ar aromātisku augu ekstraktu kompozīciju. Sastāvā dzēriena RĪGAS MELNAIS BALZAMS® unikālā augu ekstraktu kompozīcija.  

šķidrās ziepes ar mežrozīšu ekstraktu DAGNE šķidrās ziepes ar mežrozīšu ekstraktu

Izjūti Latvijas dabas relaksējošo pieskārienu! Saudzējošas šķidrās ziepes rokām un ķermenim. Ziepes maigi attīra un saglabā ādas dabīgo balansu.

šķidrās ziepes ar auzu ekstraktu DAGNE – šķidrās ziepes ar auzu ekstraktu

Izjūti Latvijas dabas relaksējošo pieskārienu! Saudzējošas šķidrās ziepes rokām un ķermenim. Ziepes maigi attīra un saglabā ādas dabīgo balansu.

šķidrās ziepes ar smiltsērkšķu ekstraktu DAGNE – šķidrās ziepes ar smiltsērkšķu ekstraktu

Izjūti Latvijas dabas relaksējošo pieskārienu! Saudzējošas šķidrās ziepes rokām un ķermenim. Ziepes maigi attīra un saglabā ādas dabīgo balansu.

šķidrās ziepes ar zaļās tējas aromātu DAGNE – šķidrās ziepes ar zaļās tējas aromātu

Izjūti zaļās tējas aromāta maigo pieskārienu! Saudzējošas šķidrās ziepes rokām un ķermenim. Ziepes maigi attīra un saglabā ādas dabīgo balansu.

šķidrās ziepes ar citrusu aromātu DAGNE – šķidrās ziepes ar citrusu aromātu

Izjūti citrusu aromāta spirdzinošo pieskārienu! Saudzējošas šķidrās ziepes rokām un ķermenim. Ziepes maigi attīra un saglabā ādas dabīgo balansu.

škidrās ziepes ar ābolu aromātu DAGNE – šķidrās ziepes ar ābolu aromātu

Izjūti Latvijas dabas relaksējošo pieskārienu! Saudzējošas šķidrās ziepes rokām un ķermenim. Ziepes maigi attīra un saglabā ādas dabīgo balansu.

Mūsu zīmoli

ecodagneainaauzakastanisspodravicivitavito