ECO

ECO – tabletes trauku mazgājamai mašīnai

Tabletes trauku mazgāšanai un skalošanai automātiskajās trauku mašīnās. Satur aktīvo skābekli un fermentus, kas efektīvi noņem arī grūti nomazgājamus traipus. Nodrošina nevainojamu, mirdzošu spīdumu. Efektīvas arī zemā temperatūrā. Nesatur hlora savienojumus.

  • Ērti lietojamas
  • Satur aktīvo skābekli un fermentus
  • Augstas mazgājošās īpašības.

Lietošana: Notīriet lielas ēdiena atliekas no traukiem un galda piederumiem. Ievietojiet priekšmetus trauku mazgājamā mašīnā saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Lai nodrošinātu pareizu produkta aizsardzību, vienmēr paņemiet tableti no kastītes ar sausām rokām. Ievietojiet tableti trauku mazgāšanas līdzekļa dozatorā, neizsaiņojot to: tabletes ūdenī šķīstošā plēvīte izšķīst mazgāšanas laikā. Neievietojiet tableti, ja mazgāšana netiks veikta tūlīt. Izvēlieties nepieciešamo mazgāšanas ciklu un iedarbiniet trauku mazgājamo mašīnu. Pietiek ar 1 tableti, neatkarīgi no ūdens stāvokļa. Nedarbiniet trauku mazgājamo mašīnu ar īso programmu. Izmantojiet parasto mazgāšanas programmu (50°C- 65°C). Daži trauki nav piemēroti mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā. Piemēram, svina kristāla un dekoratīvi stikla priekšmeti, antīks un ar rokām apgleznots porcelāns, daži priekšmeti ar apdrukātu glazūru, priekšmeti ar kaula, koka un dažu plastmasas materiālu rokturiem, kas nevar izturēt temperatūras līdz 70°C, krāsoti un anodēta alumīnija priekšmeti, priekšmeti ar zelta un citu dārgmetālu apdari. Uzglabāt temperatūrā, kas nepārsniedz 35°C.

Sastāvs:  balinātājs, kura pamatā ir skābeklis 5-15%, nejonu virsmaktīvās vielas <5%, polikarboksilāti <5%, fermenti (proteāze, amilāze)/

Tilpums: 900 g
Iepakojums: 12 gab.
Paletē: 792 gab.
Svītru kods: 4750104310579
« Atpakaļ