ECO

Radot mājas kopšanas un tīrīšanas līdzekļu ECO SEAL FOR NATURE līniju, AS „SPODRĪBA” ir izdevies apvienot ekoloģiski draudzīgu sastāvu ar īpašībām, kas šos produktus padara par uzticamiem un efektīviem palīgiem ikvienā mājā. Jaunie produkti radīti, lai saudzētu cilvēkus un vidi. Tie ir solis pretī mūsdienīgai un zaļai domāšanai. Produkti nesatur krāsvielas, fosfātus, alergēnus un liekus konservantus.
Lai produkti būtu atpazīstami visā Eiropas Savienībā, AS „SPODRĪBA” pieņēma lēmumu ECO SEAL FOR NATURE produktu līnijas izstrādē vadīties pēc ES oficiālā ekomarķējuma „EU Ecolabel” izvirzītajiem ekoloģiskajiem kritērijiem. Tie apliecina preču atbilstību augstākajiem vides standartiem. Produkti ir videi draudzīgi visā to dzīves cikla laikā – no ražošanas līdz nonākšanai atkritumos.
(Sastāvdaļu datu apkopojums saskaņā ar ES Regulas (EK) Nr.648/2004 VII pielikuma norādījumiem pieejams autorizējoties.)

ECO – izsmidzināms grīdu tīrīšanas līdzeklis

Izsmidzināms grīdu tīrīšanas  līdzeklis mitruma izturīgu grīdu segumu (linoleja, lamināta, flīžu) kopšanai. Efektīvi iedarbojas uz dažāda veida netīrumiem. Piešķir grīdai »

ECO – tīrīšanas līdzeklis stiklam

Tīrīšanas līdzeklis logu, spoguļu, stikla, keramikas virsmu un ledusskapju tīrīšanai. Jūsu mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts. Lietošana: Līdzekli uzsmidzina »

ECO – abrazīva tīrīšanas pasta

Abrazīva, sārmaina tīrīšanas pasta – trauku, katlu, cietu seguma sienu, flīžu un grīdu tīrīšanai. Piemērota dažādu taukainu, piedegušu netīrumu noņemšanai. »

ECO – veļas mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai 2L

Krāsainas veļas mazgāšanas līdzeklis automātiskajās veļas mašīnās. Jūsu mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts. Iepakojums ir pārstrādājams. Nesatur fosfātus, krāsvielas »

ECO – balzams matiem

Balzams visiem matu tipiem. Jums un dabai draudzīgs produkts. Mati kļūs gludi, zīdaini un viegli ķemmējami. Uzklāt mitriem matiem. Vienmērīgi izlīdzināt »

ECO – dušas želeja

Zīdaina, maigi attīroša krēmveida dušas želeja ar sabalansētu pH līmeni. Piemērota ķermeņa ikdienas kopšanai. Jums un dabai draudzīgs produkts. Dušas »

ECO – šampūns

Šampūns visiem matu tipiem. Jums un dabai draudzīgs produkts. Maigi attīrošs šampūns ikdienas lietošanai. Šampūna lietošana ir patiesas rūpes par »

ECO – ziepes

Maigi attīrošas šķidrās ziepes roku mazgāšanai. Ziepes ar sabalansētu pH līmeni piemērotas ikdienas lietošanai.  Jums un dabai draudzīgs produkts.

ECO – krēmziepes

Maigi attīrošas krēmveida ziepes roku mazgāšanai. Ziepes ar sabalansētu pH līmeni piemērotas ikdienas lietošanai. Jums un dabai draudzīgs produkts.  

ECO – tabletes trauku mazgājamai mašīnai

Tabletes trauku mazgāšanai un skalošanai automātiskajās trauku mašīnās. Satur aktīvo skābekli un fermentus, kas efektīvi noņem arī grūti nomazgājamus traipus. »

ECO – trauku mazgāšanas līdzeklis 500ml

Līdzeklis trauku mazgāšanai ar rokām.  Jūsu mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts.  Mazāka ietekme uz ūdens vides organismiem. Mazāks iepakojuma »

ECO – trauku mazgāšanas līdzeklis, balzams 1L

Balzams trauku mazgāšanai ar rokām. Jūsu mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts.  Mazāka ietekme uz ūdens vides organismiem. Mazāks iepakojuma »

ECO – trauku mazgāšanas līdzeklis, balzams 500ml

Balzams trauku mazgāšanai ar rokām. Jūsu mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts.  Mazāka ietekme uz ūdens vides organismiem. Mazāks iepakojuma »

ECO – universāls veļas mazgāšanas līdzeklis 2L

Universāls veļas mazgāšanas līdzeklis automātiskajās veļas mašīnās. Jūsu mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts. Iepakojums ir pārstrādājams un atkārtoti izmantojams. »

ECO – universāls veļas mazgāšanas līdzeklis 3L

Universāls veļas mazgāšanas līdzeklis automātiskajās veļas mašīnās. Jūsu mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts. Nesatur fosfātus, krāsvielas un nešķīstošas vielas »

ECO – universāls veļas mazgāšanas līdzeklis 1L

Universāls veļas mazgāšanas līdzeklis automātiskajās veļas mašīnās. Jūsu mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts. Nesatur fosfātus, krāsvielas un nešķīstošas vielas »

ECO – veļas mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai 1L

Krāsainas veļas mazgāšanas līdzeklis automātiskajās veļas mašīnās. Jūsu mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts. Iepakojums ir pārstrādājams. Nesatur fosfātus, krāsvielas »

ECO veļas mīkstinātājs

Veļas mīkstināšanas līdzeklis. Lietojot veļas mīkstinātāju Jūsu veļa kļūs maiga, mīksta, viegli gludināma un neelektrizēsies.  Jūsu mājai, ģimenei un dabai »

ECO – universālais tīrīšanas līdzeklis

Universāls līdzeklis dažādu mitruma izturīgu virsmu (flīžu, lamināta, linoleja) tīrīšanai. Efektīvi iedarbojas uz taukainiem nosēdumiem. Jūsu mājai, ģimenei un dabai »

ECO – tīrīšanas līdzeklis vannas istabai

Līdzeklis visu veidu sanitāro telpu un virsmu (flīžu, duškabīņu, ūdens krānu, maisītāju, izlietņu, akrila virsmu, vannu) tīrīšanai. Jūsu mājai, ģimenei »

ECO – tualetes tīrīšanas līdzeklis

Tualetes tīrīšanas līdzeklis vannu, tualetes podu, izlietņu tīrīšanai. Jūsu mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts. Efektīvi iedarbojas uz kaļķakmens nogulsnēm »

ECO – tīrīšanas līdzeklis grīdām

Grīdu mazgāšanas līdzeklis mitruma izturīgu grīdu segumu (linoleja, lamināta, flīžu) mazgāšanai. Efektīvi iedarbojas uz dažāda veida netīrumiem. Piešķir grīdai patīkamu »

Mūsu zīmoli

ecodagneainaauzakastanisspodravicivitavito