Dārzam

Vito šķidrie mēslošanas līdzekļi izstrādāti balstoties uz veiktiem augsnes pētījumiem, speciāli Baltijas klimatiskajiem un agroķīmiskajiem apstākļiem. Ražas lielumu un kvalitāti nosaka deficītā esošais elements. VITO ir izveidots kā sabalansēts mēslojums, kas satur visus nepieciešamos elementus auga augšanai ilgtermiņā. Mikroelementi mēslojumā ir helātu formā, kas padara tos augiem viegli uzņemamus. VITO šķidrie minerālmēsli piemēroti augu barošanai caur saknēm un lapām atklātās vai slēgtās platībās, dēstu un ražojošu augu papildmēslošanai. Šķidrie mēslojumi ir ļoti ērti lietošanai, jo pudeles korķis vienlaicīgi kalpo par mērtrauku.
(Sastāvdaļu datu apkopojums saskaņā ar ES Regulas (EK) Nr.648/2004 VII pielikuma norādījumiem pieejams autorizējoties.)

VITO – 1 AUGU BARĪBA AUGŠANAS PERIODAM

NPK 3,7-2,1-4,7 (Fe, Mn, Zn) Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Veicina augu augšanas perioda optimālu norisi, attīstību, »

VITO – 2 AUGU BARĪBA ZIEDĒŠANAS PERIODAM

NPK 3,5-2,2-5,0 (Fe, Mn, Zn) Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Veicina ziedēšanas perioda optimālu norisi un bagātīgu »

VITO – 3 AUGU BARĪBA NOGATAVOŠANĀS PERIODAM

NPK 3,2-2,5-4,9 (Fe, Mn, Zn) Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Veicina bagātīgas ražas veidošanos un optimālu nogatavošanos. »

VITO – AUGU BARĪBA SKĀBUMU MĪLOŠIEM AUGIEM

NPK 3,2-0-5,0 (Fe, Mn, Zn) Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti augiem, kuri prasa augsni ar īpaši »

VITO ZIEDIEM – AUGU BARĪBA

NPK 3,5-2,3-5,0 (Cu, Fe, Mn, Zn) Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti  visa veida  siltumnīcas puķu stādiem, dārza »

VITO SKUJEŅIEM – AUGU BARĪBA 1,5 L

NPK 3.2-0-5.0 (Fe, Mn, Zn) Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti visa veida skujeņiem, viršaugiem, papardēm, kā »

VITO GURĶIEM- AUGU BARĪBA 1,5 L

NPK 2,5-0-6,5 (Fe, Mn, Zn) Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti gurķiem, kabačiem,  ķirbjaugiem. Lietošana: laistīšanai pievienot »

VITO GURĶIEM – AUGU BARĪBA

NPK 2,5-0-6,5 (Fe, Mn, Zn) Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti gurķiem, kabačiem,  ķirbjaugiem. Lietošana: laistīšanai pievienot »

VITO TOMĀTIEM – AUGU BARĪBA

NPK 2,4-0-7,2 (Fe, Mn, Zn) Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti tomātiem, paprikai, pākšaugiem. Lietošana: laistīšanai pievienot »

VITO TOMĀTIEM – AUGU BARĪBA 1,5 L

NPK 2,4-0-7,2 (Fe, Mn, Zn) Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti tomātiem, paprikai, pākšaugiem. Lietošana: laistīšanai pievienot »

VITO CALCIUM – AUGU BARĪBA

N -1,8% Ca – 2,2% Slāpekļa minerālmēsli, satur kalciju. Kalcijs nodrošina kvalitatīvu ražu, paildzina dārzeņu un augļu uzglabāšanas laiku, samazina »

VITO ORHIDEJĀM – AUGU BARĪBA

NPK  3,2-0-5,0 (Fe, Mn, Zn) Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Lietošana: Laistīšanai un apsmidzināšanai pievienot 5ml VITO »

VITO UNIVERSAL – AUGU BARĪBA

NPK 3,5-2,3-5,0 (Fe, Mn, Zn) Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti dārzeņu, augļu, ogu kultūrām, ziediem. Lietošana: »

VITO pilnmēslojums dārzeņiem un puķēm 520 g

Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Lieto atšķaidot ar ūdeni, augu barošanai caur saknēm atklātās vai segtās platībās »

VITO pilnmēslojums dārzeņiem un puķēm 1 L

Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Lieto, atšķaidot ar ūdeni, augu barošanai caur saknēm  atklātās vai segtās platībās »

VITO augu barība dārzeņiem un puķēm 1,5L

Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Lieto, atšķaidot ar ūdeni, augu barošanai caur saknēm atklātās vai segtās platībās »

Mūsu zīmoli

ecodagneainaauzakastanisspodravicivitavito