Dārzam

Vito šķidrie mēslošanas līdzekļi izstrādāti balstoties uz veiktiem augsnes pētījumiem, speciāli Baltijas klimatiskajiem un agroķīmiskajiem apstākļiem. Ražas lielumu un kvalitāti nosaka deficītā esošais elements. VITO ir izveidots kā sabalansēts mēslojums, kas satur visus nepieciešamos elementus auga augšanai ilgtermiņā. Mikroelementi mēslojumā ir helātu formā, kas padara tos augiem viegli uzņemamus. VITO šķidrie minerālmēsli piemēroti augu barošanai caur saknēm un lapām atklātās vai slēgtās platībās, dēstu un ražojošu augu papildmēslošanai. Šķidrie mēslojumi ir ļoti ērti lietošanai, jo pudeles korķis vienlaicīgi kalpo par mērtrauku.
(Sastāvdaļu datu apkopojums saskaņā ar ES Regulas (EK) Nr.648/2004 VII pielikuma norādījumiem pieejams autorizējoties.)

VITO – 1 augu barība

  Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. VITO piemērots: Salātiem Garšaugiem  Asterēm Atraitnītēm Dālijām Hiacintēm Burkāniem Kāpostaugiem Ābelēm »

VITO – 2 AUGU BARĪBA

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti tomātiem, paprikai, pākšaugiem, ceriņiem, jasmīniem, begonijām, sīpolpuķēm u.c. Lietošana: laistīšanai pievienot »

VITO – 3 augu barība

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti rozēm, krizantēmām, ogulājiem, kauleņkokiem, sakņaugiem, gurķiem, zemenēm u.c. Lietošana: laistīšanai pievienot 2½ »

VITO – 4 augu barība

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti augiem, kuri prasa augsni ar īpaši skābu vides pH: skujeņiem, viršaugiem, »

VITO Ziediem – augu barība

Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti visa veida siltumnīcas puķu stādiem, dārza puķēm, istabas un balkona puķēm. »

VITO Skujeņiem – augu barība

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti visa veida skujeņiem, viršaugiem, papardēm, kā arī dzērvenēm, krūmmellenēm, rododendriem, hortenzijām. »

VITO Gurķiem – augu barība 1,5 L

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti gurķiem, kabačiem, ķirbjaugiem. Lietošana: laistīšanai pievienot 2 vāciņus, apsmidzināšanai 1½ vāciņus »

VITO Gurķiem – augu barība

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti gurķiem, kabačiem, ķirbjaugiem. Lietošana: laistīšanai pievienot 2½ vāciņus, apsmidzināšanai 2 vāciņus »

VITO TOMĀTIEM- augu barība

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti tomātiem, paprikai, pākšaugiem. Lietošana: laistīšanai pievienot 2½ vāciņus, apsmidzināšanai 2 vāciņus »

VITO Tomātiem – augu barība 1,5 L

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti tomātiem, paprikai, pākšaugiem. Lietošana: laistīšanai pievienot 2 vāciņus, apsmidzināšanai 1½ vāciņus »

VITO CALCIUM – augu barība

Slāpekļa minerālmēsli, satur kalciju. Kalcijs nodrošina kvalitatīvu ražu, paildzina dārzeņu un augļu uzglabāšanas laiku, samazina slimību attīstību un sakņu augšanas »

VITO ORHIDEJĀM – augu barība

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Laistīšanai un apsmidzināšanai: pievienot 5ml VITO Orhidejām 1 l ūdens. Šķīdumam iesakām »

VITO ZEMENĒM – augu barība

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti zemenēm, avenēm, ogulājiem, kauleņkokiem. Lietošana: laistīšanai pievienot 2½ vāciņus, apsmidzināšanai 2 vāciņus »

VITO UNIVERSAL – augu barība

Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Piemēroti dārzeņu, augļu, ogu kultūrām, ziediem. Lietošana: laistīšanai pievienot 3 ½ vāciņus »

VITO – 2 augu barība

Kompleksie NK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. NPK 2,4–0–7,2 (Fe, Mn, Zn). Vāji skābu substrāta vai augsnes reakciju mīlošiem »

VITO pilnmēslojums dārzeņiem un puķēm 520 g

Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Lieto atšķaidot ar ūdeni, augu barošanai caur saknēm atklātās vai segtās platībās »

VITO pilnmēslojums dārzeņiem un puķēm 500 ml

Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Lieto, atšķaidot ar ūdeni, augu barošanai caur saknēm atklātās vai segtās platībās »

VITO pilnmēslojums dārzeņiem un puķēm 1 L

Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Lieto, atšķaidot ar ūdeni, augu barošanai caur saknēm atklātās vai segtās platībās »

VITO augu barība dārzeņiem un puķēm 1,5L

Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem OEDF helātu formā. Lieto, atšķaidot ar ūdeni, augu barošanai caur saknēm atklātās vai segtās platībās »

Mūsu zīmoli

ecodagneainaauzakastanisspodravicivitavitoSeal_cosmetics

coloring.cool