Speciālists iesaka – VITO ZIEDIEM

AS SPODRĪBA paplašina sortimentu un patērētājiem piedāvā augu barību VITO ZIEDIEM, kas ir speciāli izstrādāta izvērtējot ziedu augšanas specifiku.

Produkts paredzēts ziedu piebarošanai visas sezonas garumā, ietverot puķu stādu audzēšanu siltumnīcās, balkonu un dārza puķu kopšanu. Specifiskās augu barības lietošana stādu audzēšanas periodā, veicinās to labāku un ātrāku attīstību.

Augu mēslojums ir ciešā kopsakarībā ar trīs savstarpēji līdzsvarojošiem pamatelementiem augu kopšanai ilgtermiņā: substrāts-ūdens-mēslojums.

Lai uzturvielas būtu pieejamas augu saknēm, būtisks faktors ir augšanas substrāta skābums, ko ietekmē kaļķa daudzums laistāmajā ūdenī. Tāpēc VITO Ziediem ir skābinošs mēslojums, kas neitralizēs kaļķaino krāna ūdeni.

Jāatceras, ka stādu saknes var būt jutīgas uz augstas koncentrācijas ķīmisko mēslojumu šķīdumiem. Tāpēc VITO Ziediem nav koncentrēts, bet ir sabalansēts mēslojums, kas satur visus nepieciešamos makro un mikro elementus augu augšanai ilgtermiņā. Lai augu barība būtu īpaši piemērota ziedu audzēšanai, būtisks nosacījums ir sabalansēts mikroelementu dauzums. VITO Ziediem tas ir optimāls. Turklāt mikroelementi mēslojumā ir helātu formā, kas padara tos augiem viegli uzņemamus.

Rūpīgi ievērojot rekomendācijas uz VITO Ziediem etiķetes jūsu ziedi un ziedu stādi tiks kopti pareizi.

Informāciju sagatavoja:

AS „SPODRĪBA”

Kvalitātes un attīstības daļas vadītāja

Inese Vilka