Ekspertu viedokļi

Kas jāzina par mēslošanu?
05/15/2018

Lai iegūtu vēlamo rezultātu dārzā, augi saņemtu visas nepieciešamās uzturvielas un dotu bagātīgu ražu, vērtīgi noskaidrot, kā un ar ko »

Palīgs veļas mazgāšanas līdzekļu izvēlē
06/09/2014

AS Spodrība savā ikdienas darbā tiecās uz kvalitatīvu, mūsdienu mājsaimniecības prasībām atbilstošu produktu izstrādi, kas nodrošina gan efektīvu rezultātu, gan »

Atbildīga mājas tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu izvēle
06/10/2013

Šobrīd dzīvojam laikā, kad būtiski apzināties kādus riskus gan uz vidi, gan veselību atstāj pārtika, kosmētika un tīrīšanas līdzekļi, ko »

Kādēļ ekoloģisku tīrīšanas līdzekļu cenas atšķiras no parastajām ierindas līdzekļu cenām?
05/21/2013

Latvijā cilvēki arvien vairāk sāk domāt par veselīga dzīvesveida un vides jautājumiem, arvien vairāk sāk izvēlēties ekoloģiskus produktus ne tikai »

Cik efektīvi ir ekoloģiski tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi?
03/15/2013

Patērētāji Latvijā arvien vairāk sāk pievērties ekoloģisku produktu patēriņam un izzināt produktu sastāvu, kā arī pētīt to marķējumu.   Arī AS »

Speciālists iesaka – VITO ZIEDIEM
03/05/2013

AS SPODRĪBA paplašina sortimentu un patērētājiem piedāvā augu barību VITO ZIEDIEM, kas ir speciāli izstrādāta izvērtējot ziedu augšanas specifiku. Produkts »

Orhideju kopšana ar VITO
02/06/2013

Vito orhidejām ir speciāli izstrādāts, ievērtējot orhideju audzēšanas specifiku. Auga mēslojums ir ciešā kopsakarībā ar trīs savstarpēji līdzsvarojošiem pamatelementiem auga »

Jauna produktu līnija SEAL ECO FOR NATURE
12/16/2012

Īsu ieskatu produktu līnijas formulu izstrādes pamatkritērijos sniedz kvalitātes un attīstības nodaļas vadītāja Inese Vilka SEAL ECO FOR NATURE produktu »

Šķidrie koncentrētie kompleksie mēslošanas līdzekļi (augu barība) VITO
12/15/2012

Ieteikumus augu barības lietošanā sniedz VITO formulu izstrādātājs Dr. biol.V. Nollendorfs Šķidro koncentrēto mēslojumu receptūras ir izstrādātas Latvijas Universitātes Bioloģijas institūta »

Īss ceļvedis grīdas kopšanas līdzekļu praktiskā pielietošanā

  VICI Grīdu mazgāšanas līdzeklis Produkts piemērots lietošanai arī grīdu mazgājamās mašīnās, jo mazputojošs, ar ātru iedarbību. Iesakām lietošanā vadīties »

coloring.cool