Eksperts iesaka

Kalcija loma dārzeņu audzēšanā
07/03/2020

Pabaro augus, kuri pabaros Tevi! Bagātīgai dārzeņu ražai augi jālutina gan ar kompleksajiem minerālmēsliem, gan pamīšus ar kalcija mēslojumu.   »

VITO
04/27/2020

Kad termometra stabiņš arvien biežāk sāk uzturēties virs nulles un saule maigi glāsta ar savu siltumu, cilvēki steidz baudīt dabas »

Dezinfektantu ABC: kā izvēlēties īsto?
04/14/2020

Strauji augot pieprasījumam pēc dezinfekcijas līdzekļiem, tirgū parādījušies arī ražojumi ar maldinošiem apgalvojumiem. Kā nepārmaksāt un nopirkt to, kas tiešām »

Kā efektīvi un ātri iztīrīt mājokli?
08/27/2019

5 sek. un 5 min. likums Vai nevari saņemties sākt uzkopšanu? 5 sekunžu likums. Sāc atpakaļskaitīšanu 5, 4, 3, 2, »

Kas jāzina par mēslošanu?
05/15/2018

Lai iegūtu vēlamo rezultātu dārzā, augi saņemtu visas nepieciešamās uzturvielas un dotu bagātīgu ražu, vērtīgi noskaidrot, kā un ar ko »

Vai gurķus u.c. kultūras drīkst turpināt laistīt ar Vito ražas ienākšanās laikā?
06/15/2016

VITO lietošana visu ražas ienākšanās laiku ir nepieciešama, jo tas palielina gurķu u.c. kultūru ražu, kā arī  paildzina to novākšanas »

Vai ogu nogatavošanās laikā var lietot Vito calcium?

Vito calcium lietošana ogu nogatavošanās laikā ir pat ļoti vēlama, jo kalcijs uzlabo ogu garšu, samazina ogu bojāšanos, stiprina saknes »

Pēc cik ilga laika uzturā var lietot dārzeņus un ogas, kuras laistītas ar Vito?

Pilnīgi droši virs zemes augošos dārzeņus (gurķi, tomāti u.tml) un ogas var lietot pēc 5 dienām. Tomēr, rūpīgi nomazgājot, lietot »

Palīgs veļas mazgāšanas līdzekļu izvēlē
06/09/2014

AS Spodrība savā ikdienas darbā tiecās uz kvalitatīvu, mūsdienu mājsaimniecības prasībām atbilstošu produktu izstrādi, kas nodrošina gan efektīvu rezultātu, gan »

Atbildīga mājas tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu izvēle
06/10/2013

Šobrīd dzīvojam laikā, kad būtiski apzināties kādus riskus gan uz vidi, gan veselību atstāj pārtika, kosmētika un tīrīšanas līdzekļi, ko »