Sievietes vērtē Seal cosmetics roku krēmus

Sadarbībā ar portālu www.sievietespasaule.lv, jūnija mēnesī dāvājām iespēju izmēģināt Latvijā ražotus jaunās kosmētikas līnijas Seal cosmetics roku krēmus „Dzērvene”, „Auza”, „Ingvers”, „Smiltsērkšķis” un „Vita”.
Testēšanā piedalījās 15 portāla lasītājas, kas divu mēnešu garumā izmēģināja piecus roku krēmus. Kopumā testētājas atzinīgi novērtēja jaunos produktus, kā lielākos plusus minot krēmu patīkamo tekstūru, neuzkrītošo smaržu, iepakojuma dizainu un to lietošanas parocīgumu. Ne mazāk svarīgas bija arī patīkamās sajūtas, ko sagādāja krēmi pēc to lietošanas.
Kā atsevišķs mīnuss tika minēts krēmu neizteiksmīgais aromāts, tomēr jāatgādina, ka krēmu sastāvā ir dabīgi augu ekstrakti ar minimāli pievienotu smaržvielu daudzumu.
„Gadiem pārbaudīta vērtība jaunā iepakojumā”, „viena no bērnības mīļākajām smaržām”, „laba izvēle visām gaumēm”, „roku krēmi noteikti būs mana ikdienas savstāvdaļa”, tie ir tikai daži no daudzajiem pozitīvajiem vārdiem.
Testētāju vidū viedokļi par labākajiem krēmiem bieži krasi atšķīrās, jo katrai ir ļoti atšķirīgs dzīvesveids, ikdiena un ādas stāvoklis. Un tomēr, neraugoties uz šīm atšķirībām, kā populārākie tika izvirzīti – mīkstinošais roku krēms Auza, mitrinošais roku krēms Dzērvene un barojošais roku krēms Smiltsērkšķis.

Lūk testētāju komentāri par jaunajiem roku krēmiem:

Barojošais roku krēms Smiltsērkšķis
Ilze K.: “Mmm…šis ir ļoti labs. Šis ir mans favorīts. Biezākas konsistences nekā, piemēram, Dzērvene. Viegli klājas. Uzreiz pēc uzklāšanas jūt, ka roku āda ir mīkstāka. Sausai ādai ļoti labs.”
Antoņina: “Patīkami svaigs aromāts. Krēmu viegli iemasējot, tas lieliski iesūcas rokās, neatstāj nekādus nosēdumus, lieliski iedarbojās arī uz nagiem un kutikulām. Pēc divu nedēļu regulāras lietošanas roku vizuālais izskats ir nedaudz uzlabojies.”
Inga: “Patiešām barojošs. Smaržas un iesūkšanās ilguma dēļ šis krēms likās piemērots ziemai un aukstākam gadalaikam, vai arī, ja rokas ir sastrādātas un raupjas.”
Kristīne: “Smilktsērkšķis kā augs mani uzruna, taču krēma smarža nepārliecināja. Gaidīju ko izteiksmīgāku un pievilcīgāku, bet baro pamatīgi! Pēc šī barojošā krēma rokas vēl ilgi saka paldies un ir bagātīgi palutinātas. Vairāk piemērots ziemai, kad tās ir pelnījušas papildus uzmanību.”
Ilona: “Smarža laba, nedaudz sliktāk iesūcas, kā citi. Dodu 8 balles.”

Aizsargājošais roku krēms Ingvers
Ingrīda: “Ļoti patika krēma atsvaidzinošā smarža, rokas tiešām tika mitrinātas.”
Ilze: “Pieļauju, ka ziemas sezonā būs visiecienītākais gan aromāta dēļ, gan aizsargājošo īpašību dēļ.”
Inga: “Visiem pieciem krēmiem ir izteikta raksturojošā smarža, taču ingvera smarža likās visnoturīgākā. Ja nepatīk ingvers, tad smarža varētu būt traucējoša. Ja rokas nav ļoti raupjas, tad iesūcas ilgāk kā citi krēmi.”
Ilze: “Labi klājas. Gaidīju, ka aromāts vairāk līdzināsies ingveram, bet tas nav svarīgākais. Āda šo krēmu uzsūca visātrāk no visiem.”
Ilona: “Smarža neitrāla, īsti varbūt pat nepatika. Iesūcās ne tik labi. Dodu 7 balles.”
Kristīne: “Lietojot šo krēmu, ingveru nesajutu, krēms bez izteiksmīgas smaržas un īpatnības. Ātri iesūcas, vieglas tekstūras, maz nepieciešams un ilgi kalpo!”

Mīkstinošais roku krēms Auza
Kristīne: “Seal klasika. Šo krēmu zināju un lietoju arī pirms testa. Patīk tā konsistence, mīkstina un baro! Aromāts nav pārāk uzbāzīgs, bet arī neizceļas ar īpašu pievilcību. Vairāk piemērots rudenī un ziemā, kad mūsu rokas pelnījušas papildus uzmanību!”
Ilze: “Mīkstāks, konsistence bija šķidrāka ka citiem. Ļoti viegli un ātri iesūcas ādā. Sausai un jutīgai ādai pēc kāda laika jāieziež atkārtoti, tad efekts ir ļoti labs. Pēc pāris lietošanas dienam roku ādas stāvoklis manāmi uzlabojās.”
Antoņina: “Mans favorīts. Krēms mīkstina un aizsargā roku ādu, kā arī stiprina nagus. Ideāls lietošanai siltos laika apstākļos vai iekštelpās. Atgādina smaržu no bērnības. Pēc lietošanas ātri iesūcas, neatstāj taukainus nospiedumus uz papīra.”
Ilze: “Tāds latvisks. Aromāts ir tik viegls, ka tā dēļ vien iepatikās. Man tas ir ļoti svarīgi, jo smaržas nelietoju, jo nespēju izturēt uzbāzīgus aromātus.”
Ingrīda: “Šis man patika vismazāk, kaut kā “neuzrunāja”, pat īsti nezinu, kāpēc.”

Kāju un roku krēms Vita
Kristīne: “Krēms divi vienā! Mīkstina un mitrina gan kājas, gan rokas. Īpaši veselīgs papēžiem un roku elkoņiem. Patiks egles skuju smaržas un ekstraktu cienītājiem! Man šī smarža patīk un atgādina bērnību. Svaigs, ar spēcīgu smaržu, tādēļ labāk lietot uz nakti!”
Dace: “Šis krēms man bija pazīstams un vienmēr ir manās mājās, jo izmantoju to ne tikai kā roku krēmu, bet ar šī krēma palīdzību dziedēju arī mazas brūcītes. Pēc pieredzes varu teikt, ka ļoti labi palīdz, ja sasprēgājušas, saplaisājušas lūpas. Neviens lūpu balzāms nestāv klāt! Vitu izmantoju arī kukaiņu kodumiem, arī, ja rokas, lasot, piemēram, ērkšķogas, vai kājas, brienot pa pļavām un lasot tējas, saskrāpētas. Tiešām ļoti ātri pazūd sarkanās švīkas. Krēms Vita man palīdzēja arī, kad saulē bija apsviluši pleci.”
Ilze: “Krēms, ko lietoju vakaros uz nakti. Darbojas gluži kā aromterapija, jo pēc satrauktas dienas nomierina. Ļoti patika.”
Liena: “Šis krēms patika tieši kājām, jo rokām aromāts likās pārlieku intensīvs. Mans vīrs to iemēģināja pēc putekļainiem celtniecības darbiem, kad pēdas bija sausas, un saslavēja. Pati to lietoju, jo darbojos dārzā un paliek cieti papēži. Arī es varu teikt labus vārdus.”

Mitrinošais roku krēms Dzērvene
Kristīne: “Pamatīga dzērvenīte. Viens no maniem favorītiem ar patīkamu aromātu. Šis krēms mani uzrunā arī psiholoģiski – velk uz veselīgām domām! Maigas tekstūras un spēcīgas ietekmes, jo kā mēs zinām, dzērvene ir meža karaliene un tai līdzi nāk pamatīgi daudz vērtīgu vielu. Pēc krēma āda paliek zīdaina un maiga. Patīkami!”
Dace: “Patīkams ar savu smaržu, labi iesūcas ādā. Tā vien gribas pēc roku sasmērēšanas tās pārlaist tās arī pāri sejai. Asociācijas – svaigums!”
Ilona: “Labi iesūcas, varbūt, ja par daudz uzliek, paliek taukainākas rokas. Dodu 8 balles.”
Liena: “Mans otrs favorīts. Patika iesūkšanās ātrums. Aromāts gan nelikās pēc dzērvenēm, bet tas bija neuzbāzīgs.”

Pilnu rakstu lasīt šeit: http://www.sievietespasaule.lv/skaistums_mode/kosmetikas_produktu_jaunumi_testi/lasitaju_atsauksmes_par_seal_cosmetics_jaunas_linijas_roku_kremiem/