Seal iegūst Zaļākā zīmola titulu!

Šī gada 28.septembrī koncertzālē Palladium Rīga apbalvošanas ceremonijā tika noskaidroti un godināti Latvijā mīlētākie, zaļākie un ietekmīgākie zīmoli. Jau otro gadu pēc kārtas DDB Latvia sadarbībā ar Latvijas Zaļo punku rīko arī Zaļākā zīmola topu.

Šogad par Zaļāko zīmolu ir atzīts AS SPODRĪBA zīmols Seal, apsteidzot daudzus citus lielus un ietekmīgus tirgus „spēlētājus”.

Šogad Seal ir kļuvis vēl „zaļāks” un augstais novērtējums ir uzticības apliecinājums no darbinieku, klientu un sadarbības partneru puses. Tas vēlreiz apstiprina uzņēmuma attieksmi pret kvalitātes un vides procesiem savā ikdienas darbā, ražojot  produktus un piedāvājot pircējiem izvēles iespējas.

Mīlētāko zīmolu tops tiek veidots jau kopš 2004. gada un ir nozīmīgākais patērētāju dzīvesstila, attieksmes un ieradumu atainojums Latvijā un Baltijā. Šogad Zīmolu topa platforma tapusi, apvienojot spēkus desmit dažādiem partneriem – “DDB Consulting”, “Accenture Latvia”, “Latvijas Zaļais punkts”, “Amrop Latvija”, “Httpool”, “RAIT Custom Research Baltic”, “Kapitāls”, “Startin.LV”, “Delfi” un “Labs of Latvia”.

Topu rezultāti atrodami arī mājaslapā https://www.zimolutops.lv/zalakie-zimoli/