SEAL COSMETICS saņem atzinību IEVAS LABĀKĀ KOSMĒTIKA 2020 projektā

2020. gada decembrī saņēmām ziņas, ka divi SEAL COSMETICS produkti saņēmuši atzinību projektā IEVAS LABĀKĀ KOSMĒTIKA 2020.
Katru gadu IEVAS lasītājām ir iespēja testēt jaunākos un kvalitatīvākos skaistumkopšanas produktus, lai izvēlētos savus favorītus. Arī šajā gadā IEVAS abonentēm un Santa.lv lasītājām no 19. oktobra līdz 28. oktobrim bija šāda iespēja.
AS Spodrība vēlas pateikties izdevniecībai SANTA, žurnālam IEVA un projektam IEVAS LABĀKĀ KOSMĒTIKA. Paldies arī visām šī projekta dalībniecēm, kuras izmēģināja, lietoja produktus un sniedza par tiem savu vērtējumu!
Ar lielu prieku lasām atsauksmes par SEAL COSMETICS produktiem, novērtējot atzinību un balvas divās produktu kategorijās – kermeņa mazgāšanas līdzekļi un roku/kāju krēmi.
Lasītāju vērtējums:
„Ērti lietojams – pietiek vien pacelt vāciņu, nav jāskrūvē nost korķis. Labi smaržo un ātri iesūcas ādā, to mīkstinot. Antibakteriāls un dezinficējošs krēms – piemērots produkts šajā vīrusu laikā!”
Lasītāju vērtējums:
„Pārsteidza patīkamais, dabiskais dušas želejas aromāts. Jālieto maz, jo labi puto. Āda pēc produkta lietošanas jūtas maiga, tā viegli smaržo pēc ceriņiem, pārņem nepārejoša svaiguma sajūta.”