Patērētāji jautā par „ECO SEAL FOR NATURE” jauno produktu līniju

Ataucoties uz patērētāju interesi par AS “SPODRĪBA” jauno produktu līniju „ECO SEAL FOR NATURE” kvalitātes un attīstības nodaļas vadītāja Inese Vilka atbild uz patērētāju jautājumiem un skaidro, ka „mēs pozicionējam „universālo veļas mazgāšanas līdzekli kā eco”, akcentējot gan šī līdzekļa, gan visu pārējo līnijas produktu nekaitīgumu videi. „

„ECO SEAL FOR NATURE” produktu līnija ir draudzīga videi un formulas ir izstrādātas ļoti pārdomāti, to izstrādē ir ievēroti konkrēti kritēriji. Izstrādes pamatā ir ES oficiālā ekomarķējuma „Ecoflower” izvirzīto ekoloģisko kritēriju vadlīnijas, kas ievērtē gan atbildīgu izejvielu (tai skaitā arī virsmas aktīvo vielu) izvēli, produktu ietekmes uz vidi izvērtēšanu un to darbības testēšanu. Jaunie produkti nesatur fosfātus, krāsvielas, alergēnus un citas kaitīgas piedevas. To mazgājošās vielas bioloģiski sadalās. Mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi ir koncentrēti, augsti efektīvi, kas samazina to lietošanas izmaksas un ietekmi uz vidi. Tie apliecina preču atbilstību augstākajiem vides standartiem. Produkti ir videi draudzīgi visā to dzīves cikla laikā – no ražošanas līdz nonākšanai atkritumos.

Virsmas aktīvās vielas

Pasaulē izejvielu apritē ir ļoti liels daudzums dažādu virsmas aktīvo vielu, tāpēc adekvātas izvēles iespējas katram ražotājam ir pietiekoši plašas. AS „SPODRĪBA” virsmas aktīvo vielu izvēli konkrētās ECO līnijas produktos ir izdarījusi atbildīgi, rūpīgi analizējot izejvielu ražotāju sniegto detalizēto informāciju un apliecinājumu par virsmas aktīvo vielu anaerobās un aerobās noārdīšanās pakāpi, kā arī katram produktam aprēķinājusi toksiskuma robežatšķaidījuma ilgstošo iedarbību. Tādas aktīvās vielas kā alkilbenzolsulfanāts (LAS), alkilfenoletoksilāti (APEO)) AS “SPODRĪBA” neizmanto NEVIENĀ no saviem produktiem (nemaz nerunājot par ECO produktiem)

Par citu ražotāju produktu veidošanas konceptu nevaram uzņemties atbildību, bet AS „SPODRĪBA” konceptuālais virziens ir „uzņēmums drošs videi un cilvēkam”.

Padziļinātai informācijai iesakam apmeklēt ES oficiālā ekomarķējuma „Ecoflower” mājas lapu, www.ecolabel.eu kurā detalizēti var iepazīties ar produktu grupām un to izstrādes kritērijiem.

Pateicamies par jūsu jautājumiem! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis tāpēc priecāsimies par jautājumiem, ieteikumiem un ierosinājumiem. Ja uzdevāt mums jautājumu mūsu speciālisti to noskaidros un sazināsies ar Jums!

Share on print Share on facebook Share on draugiem Share on twitter More Sharing Services 0

Atpakaļ

A/S ”SPODRĪBA”