Micelārais ūdens

Izmanto jaunas iespējas – Seal Cosmetics micelārais ūdens sejas ādas attīrīšanai tagad pieejams arī 500 ml tilpumā. Izdevīgs iepakojums ilgākai lietošanai! Sejas kopšana sākas ar rūpīgu ādas attīrīšanu. Steidzīgajā dzīves skrējienā baudi iespēju to paveikt ātri un ērti – uzklāj nelielu daudzumu micelārā ūdens uz kosmētikas vates spilventiņa un notīri seju maigām kustībām.
Sastāvā esošās micellas efektīvi attīra ādu no vieglas kosmētikas un ikdienas netīrumiem, savukārt, babasu eļļa un alvejas ekstrakts rūpējas par Tavas ādas labsajūtu. 

Piedāvājam divu veidu micelāro ūdeni:

  • Micelārais ūdens visiem ādas tipiem. Saudzīgi attīra sejas ādu no kosmētikas un netīrumiem. Sastāvā babasu eļļa, kas lieliski mīkstina, baro un kopj ādu. Nesatur spirtu. Lietošana: samitriniet vates kosmētisko spilventiņu ar nelielu šķidruma daudzumu un maigi notīriet sejas ādu.
  • Micelārais ūdens jutīgai ādai. Maigi attīra sejas ādu no kosmētikas un netīrumiem. Sastāvā babasu eļļa un alvejas ekstrakts, kas mīkstina, nomierina un maigi kopj ādu. Nesatur spirtu. Lietošana: samitriniet vates kosmētisko spilventiņu ar nelielu šķidruma daudzumu un maigi notīriet sejas ādu.

http://spodriba.lv/musu-produkti/kermena-un-matu-kopsanai/