Mammas testē ECO SEAL FOR NATURE jauno produktu līniju

Sadarbībā ar portālu www.mammamuntetiem.lv 5. oktobrī notika izloze, tās laikā noskaidrojās portāla lietotājas, kurām tika piedāvāta iespēja testēt AS „SPODRĪBA” ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus ECO SEAL FOR NATURE.

Kopumā tika iesūtīti 150 pieteikumi ar vēlmi izmēģināt jauno produkciju. Izlozes ceļā tika noteiktas 8 portāla lietotājas, kas divu nedēļu garumā izmēģināja sešus ECO SEAL FOR NATURE tīrīšanas līdzekļus. Testēšanā piedalījās: Gita Groziņa-Apsīte, Antra Diča-Milne, Lolita Medne, Santa Zemīte, Sanita Fridrihsberga, Linda Pankova, Agnese Dejus un Indra Pavļukeviča.

Pēc testēšanas rezultātiem priecīgi uzgavilējam, jo mammas atzinīgi novērtē jauno ECO SEAL FOR NATURE produktu līniju un lielākā daļa labprāt šos produktus iekļautu savā iepirkumu sarakstā arī turpmāk.

Apkopojot viedokļus, kā lielākie produktu plusi tiek minēta to neuzkrītošā smarža: „Spodrība ir „uztrāpījusi” uz pareizajām smaržām.” Tāpat testētājas atzīst, ka visi produkti sasniedz tam paredzēto mērķi, „esmu apmierināta ar līdzekļu darbaspējām.” Vislabākos vārdus izpelnījies ECO universāls, kas vairākām mammām nu stāv rokas stiepiena attālumā, jo „attaisnoja uz to liktās cerības”. Arī ECO WC tika novērtēt ļoti atzinīgi: „varbūt sagadīšanās, bet pēc tualetes poda iztīrīšanas kādas dienas 5 vispār neparādījās nekādi nosēdumi poda dziļumā.” Vairākkārt tiek uzsvērts, ka ECO krēmziepes, kā arī ECO balzāms traukiem ir patīkami lietošanai, jo tie ir saudzīgi un maigi roku ādai: „droši var uzticēt trauku mazgāšanu arī bērniem. Saudzīgs rokām, alerģijas neizraisīja.”

Kā mīnusi tiek minēti produktu cena, jo tie salīdzinoši ar parastiem „ierindas” tīrīšanas līdzekļiem ir dārgāki, tomēr jāatgādina, ka ECO līnijas produkti ir dabai draudzīgāki, turklāt tie izstrādāti pēc ES atzītiem ekoloģiskiem kritērijiem, tādēļ tos nebūtu korekti salīdzināt ar līdzekļiem, kas pēc šādiem krittērijiem nav izstrādāti. Tāpat sievietes labprātāk vēlētos redzēt ECO produktus lielākos iepakojumos, jo parasti tīrīšanas līdzekļi tiek iegādāti pēc iespējas ilgākam laika posmam.

Sievietes testējot produktus atļāvās būt kreatīvas un kā jau praktiskās latvietes spēja atrast neordināru pielietojumu. Izrādās, ka ECO vannai labi notīra kamīnkrāsniņas durvis „durtiņas izskatījās, kā jaunas!” Savukārt ECO WC labi noder vannas nogulšņu noņemšanai. Tāpat ECO krēmziepes labi noder bērnu zeķubikšu mazgāšanai „kad pamēģināju veļas ziepju vietā pēc veļas mašīnas pamazgāt mazās meitas pa bērnudārzu savalkāto zeķubikšu pēdas – viss ļoti labi mazgājās ārā un, kur vajadzēja – kļuva gluži balts!” Dažs pat pamanījās ECO krēmziepes izmantot šampūna vietā. Sievietes uzsvēra krēmziepju universālumu, viņas atzina, ka labprāt šo produktu ņems līdzi ceļojumos, kas aizstās neskaitāmos mazgāšanas līdzekļus, jo krēmziepes pilda gan ziepju, gan šampūna funkciju, turklāt testētājuprāt var pat tikt izmantotas kā intīmās ziepes.

Detalizētākus, katra produkta testēšanas rezultātus variet lasīt: http://www.mammamuntetiem.lv/tests/?id=14