Jaunie SEAL ECO FOR NATURE produkti radīti, lai saudzētu …

AS „SPODRĪBA” ir pirmais ražotājs Baltijā, kas uzsācis ekoloģisku tīrīšanas un kosmētikas līdzekļu ražošanu. Uzņēmumam ir izdevies apvienot ekoloģiski draudzīgu sastāvu ar īpašībām, kas ECO SEAL FOR NATURE līnijas produktus padara par uzticamiem un efektīviem palīgiem ikvienā mājā. Jaunie produkti ir solis pretī mūsdienīgai un zaļai domāšanai – tie nesatur krāsvielas, fosfātus, alergēnus un liekus konservantus.

Spodrība ir lielākais un senākais tīrīšanas un kosmētikas līdzekļu ražotājs Latvijā. Uzņēmums uzkrājis vairāk kā 90 gadu pieredzi un veiksmīgi izstrādājis produktus, kas ieņem nozīmīgu vietu daudzu pircēju mājās. Uzņēmums strādā pēc kvalitātes un vides pārvaldības standartiem, kas nodrošina izejvielu un gatavo produktu efektīvu kontroli, kā arī augstu produktu drošību un kvalitāti. Sekojot novitātēm izejvielu tirgū, jau kopš 2000.gada uzņēmums savu produktu ražošanā un jaunu formulu izstrādē izvēlas videi draudzīgas izejvielas. Atbilstoši šodienas patērētāju vajadzībām un mainīgajām vēlmēm ražotājs attīsta inovatīvas produktu formulas un ievieš tirgū jaunus produktus. Spodrība ražo kvalitatīvus produktus un apzinās sevi kā videi un cilvēkiem draudzīgu uzņēmumu. Saražotie produkti pēc to kvalitātes un cenas ir konkurētspējīgi ar tirgus līderiem.

Attīstot zaļo domāšanu uzņēmuma iekšienē, radās arvien lielāka pārliecība, ka Spodrībai jāsper pirmais solis un pirmajiem Baltijā jārod iespēja pircējiem piedāvāt ekoloģiskus mazgāšanas un tīrīšanas produktus. Lai produkti būtu atpazīstami visā Eiropas Savienībā (ES), tika pieņemts lēmums to izstrādē vadīties pēc ES oficiālā ekomarķējuma „Ecoflower” izvirzītajiem ekoloģiskajiem kritērijiem. Tie apliecina preču atbilstību augstākajiem vides standartiem, tas ir, produkti ir videi draudzīgi visā to dzīves cikla laikā – no ražošanas līdz nonākšanai atkritumos.

                    

Spodrības jaunā produktu līnija ECO SEAL FOR NATURE aptver 9 ekoloģiskus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus: ECO veļai universāls, ECO veļai krāsainai, ECO veļai melnai, ECO balzams traukiem, ECO universāls, ECO vannas istabai, ECO grīdai, ECO WC un ECO krēmziepes. ECO SEAL FOR NATURE ražošana aptver atbildīgu izejvielu izvēli, produktu ietekmes uz vidi izvērtēšanu un to darbības testēšanu. Jaunie produkti nesatur fosfātus, krāsvielas, alergēnus un citas kaitīgas piedevas, to mazgājošās vielas bioloģiski sadalās. Jaunie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi ir koncentrēti un augsti efektīvi, kas samazina to lietošanas izmaksas un ietekmi uz vidi. Produktu formulas ir izveidotas, lai praktiski izslēgtu iespējamo alerģiju risku; to atzinīgi novērtējusi Latvijas Astmas un alerģijas biedrība.

Nonākot dabā, visi ECO SEAL FOR NATURE produkti bioloģiski sadalās, turklāt tie nesatur fosfātus u.c.videi nelabvēlīgas vielas. AS „SPODRĪBA” ir ražošanas uzņēmums Latvijā, tāpēc sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu vēlamies pievērst uzmanību Baltijas jūras aizsardzībai. Esam pieņēmuši lēmumu ziedot no katra pārdotā ECO SEAL FOR NATURE produkta vienu santīmu tīrākai Baltijas jūrai.

ECO SEAL FOR NATURE līnijas produkti:

  •     Cilvēkiem un videi droši produkti
  •     Nesatur fosfātus, krāsvielas, alergēnus un citas kaitīgas piedevas
  •     Praktiski izslēgts iespējamais alerģiju risks
  •     Produktus atzinusi Latvijas Astmas un alerģijas biedrība
  •     Koncentrēti, ar augstu iedarbības efektivitāti
  •     Zemas lietošanas izmaksas – nepieciešams nedaudz līdzekļa labam rezultātam
  •     Mazgājošās vielas bioloģiski sadalās
  •     Draudzīgi videi visā to dzīves cikla laikā – no ražošanas līdz nonākšanai atkritumos
  •     Iepakojums ir pārstrādājams un atkārtoti izmantojams
  •     Atbilst „Ecoflower” ekoloģiskajiem kritērijiem

Ar ECO SEAL FOR NATURE Jūs izvēlaties saudzēt savu ģimeni, māju un apkārtējo vidi.