Ekoloģisku produktu līnija “ECO SEAL FOR NATURE” iegūst 2.vietu konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2016” kategorijā “Importa aizstājējprodukts”

AS “SPODRĪBA” ekoloģisku produktu līnija “ECO SEAL FOR NATURE” iegūst 2.vietu konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2016” kategorijā “Importa aizstājējprodukts”.

Šī gada 8.decembrī, jau divpadsmito gadu pēc kārtas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju godināja 32 veiksmīgākos konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2016” laureātus dažādās kategorijās.

Šogad kopumā konkursam tika iesniegti 117 pieteikumi no uzņēmumiem visā Latvijā. Uzņēmumi, kas sasnieguši vislabākos rezultātus, tika apbalvoti sešās dažādās kategorijās: “Eksportspējīgākais komersants” lielo/vidējo komercsabiedrību grupā”, “Eksportspējīgākais komersants” mazo komercsabiedrību grupā, “Importa aizstājējprodukts”, “Inovatīvākais produkts”, “Rūpnieciskais dizains” un “Eksporta čempions”.

Ar ekoloģisku produktu līniju „ECO SEAL FOR NATURE” konkursa kategorijā „Importa aizstājējprodukts” AS “SPODRĪBA” saņēma godpilno 2.vietu.

ECO SEAL FOR NATURE ir Baltijā pirmā ekoloģisku mājas tīrīšanas, mazgāšanas un kosmētikas produktu līnija. Latvijā ražotie produkti nesatur fosfātus, krāsvielas, alergēnus un citas kaitīgas piedevas, to mazgājošās vielas bioloģiski sadalās.

Produktu līnija ir izveidota 2012. gadā, kuras sortimentā sākotnēji bija deviņi ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi. Pieaugot pieprasījumam un mainoties tirgus tendencēm, šobrīd uzņēmums ir paplašinājis līniju jau līdz 21 produktam. Šīs tendences apliecina, ka sabiedrība aizvien vairāk apzinās ekoloģisku produktu nozīmīgumu, pievēršoties “zaļākam” un mūsdienīgam dzīvesveidam.

Katras konkursa kategorijas pirmo trīs vietu ieguvēji un eksporta čempions uz saviem produktiem, kā arī informatīvajos materiālos varēs izmantot speciāli šim konkursam izveidotu kvalitātes zīmi.

Konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2016” laureāti tika paziņoti svinīgā ceremonijā Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, kad veiksmīgākos uzņēmējus sveica konkursa patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

liaa_eksporta_balva_diploms