AUZA mitrinošā roku krēma testēšana

AS SPODRĪBA sadarbībā ar informatīvo skaistumkopšanas portālu e-beauty.lv  piedalījās rudens un ziemas perioda roku krēmu testēšanā. AS SPODRĪBA testēšanai pieteica mitrinošo roku krēmu  – AUZA.   

Kopumā dalībai pieteikti 24 gan Latvijā, gan ārzemēs ražoti roku krēmi. Testēšanā piedalījās neatkarīga e-beauty.lv redakcijas žūrija, kā arī izlozes ceļā tika notiekta testētāja, kas ieguva tiesības konkrēto produktu testēt.

Testēšanas  rezultāti par AUZA mitrinošo roku krēmu.

Inta, 56 gadi: „Ērtu lietošanu nodrošina dozators, pilnībā pietiek vienai lietošanas reizei. Dizains ļoti vienkāršs un neitrāls. Patīkami svaigs aromāts. Lietošanas efekts: produktu viegli iemasējot tas lieliski iesūcas rokās, neatstāj nekādus nosēdumus, lieliski iedarbojās arī uz nagiem un kutikulām. Pēc divu nedēļu regulāras lietošanas roku vizuālais izskats ir tiešām būtiski uzlabojies, paildzinājies arī starplaiks starp nepieciešamību uzklāt produktu atkārtoti. Produktu lietojot, iepriecina fakts, ka tas ir pašmāju ražotāju darbs.”

 E-beauty.lv redakcijas atsauksmes:  „Produkts ideāls lietošanai siltos laika apstākļos vai iekštelpās. Atgādina smaržu no bērnības. Pēc lietošanas ātri iesūcas, neatstāj taukainus nospiedumus uz papīra. Laba kvalitāte apjomīgā tilpumā par ekonomisku cenu.”

AUZA  – krēms mīkstina un aizsargā roku ādu, stiprina nagus. Sastāv no auzu un kviešu asnu ekstraktiem, kas ir dabīgs E vitamīna avots. Tajā esošajiem ekstraktiem piemīt dziļi mitrinošas un nomierinošas īpašības. Iedarbojas uz ādas dziļajiem slāņiem un samazina ādas jutīgumu un nepatīkamās sajūtas. Krēms ātri iesūcas roku ādā, baro to un uzlabo sausas ādas stāvokli. Ekstraktiem ir labas pārklājošās īpašības un tam  piemīt liftinga efekts.

Produktu iespējams iegādāties: AS „Spodrība”, Drogas, RIMI, Tops, Elvi, Stockman, Mego un citās tirdzniecības vietās.