AS “Spodrība” uzsāk sadarbību ar SIA “Silja”

Šopavasar AS „Spodrība” un lauksaimniecības tehnikas un dārzkopības preču tirgotājs SIA „Silja” ir uzsākuši sadarbību par VITO profesionālo minerālmēslojumu izplatīšanu Latvijā.

SIA „Silja” veiksmīgi Latvijā darbojas jau 20 gadus, kā laikā ir izveidojies savs izplatīšanas tīkls, kas nodrošina plašu tirgus pārklājumu un daudzveidīgu produktu portfeli. Sadarbības rezultātā uzņēmuma produkcija kļūs pieejamāka plašākam pircēju lokam.

VITO profesionālie minerālmēslojumi ir izstrādāti balstoties uz veiktajiem augsnes pētījumiem, kuros ir analizētas tās īpatnības Baltijas reģionā. Pētījumi ļāva radīt produktu, kas paredzēts speciāli Latvijas klimatiskajiem un agroķīmiskajiem apstākļiem. VITO ir izveidots kā sabalansēts mēslojums, kas satur visus nepieciešamos elementus auga augšanai. Mēslojumā ir mikroelementi helātu formā, kas padara tos augiem viegli uzņemamus. Līdz ar to VITO šķidrie minerālmēsli ir īpaši piemēroti augu barošanai caur saknēm un lapām atklātās vai slēgtās platībās, kā arī dēstu un ražojošo augu papildmēslošanai.

Plašāka informācija par sadarbības partneri pieejama mājas lapā: www.silja.biz

SilJa logo caurspidigs