AS Spodrība ražošanas procesā ievieš “zaļo” elektroenerģiju

Latvijas lielākais mājas tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu ražotājs AS Spodrība pielāgojis uzņēmuma darbības un ražošanas procesus, lai pārietu uz “zaļo” elektroenerģiju.

Šobrīd produktu ražošanā un jaunu produktu formulu izstrādē uzņēmums arvien vairāk izvēlas videi un cilvēkam draudzīgas izejvielas. Tādēļ produktu ražošanas procesā un ikdienas darbā uzņēmums ir pieņēmis lēmumu izmantot elektroenerģiju, kas iegūta 100% no Latvijā ražotiem atjaunojamiem energoresursiem. Tas nozīmē, ka elektroenerģija uzņēmumā tiek ģenerēta dabai īpaši draudzīgā veidā, samazinot CO2 izmešu nonākšanu atmosfērā.

Uzņēmums atzīst, ka līdz ar “zaļā” dzīvesveida popularitātes pieaugumu videi draudzīgas elektroenerģijas izmantošana ir kļuvusi ļoti nozīmīga galapatērētājam Latvijā, kā arī ārpus tās, piemēram, Skandināvijā, Rietumeiropā, Japāna. Šajās valstīs patērētājs pievērš īpašu uzmanību produkta ražošanas procesa ietekmei uz vidi.

Izdarot šo izvēli, AS Spodrība vēl vairāk apzinās sevi kā sociāli atbildīgu ražotāju, kam rūp apkārtējā vide un energoresursu saglabāšana.

Kā apliecinājumu šim faktam uzņēmums augusta sākumā saņēma AS Latvenergo “zaļās” elektroenerģijas izmantotāja sertifikātu Powered by Green. Uzņēmums plāno, ka šī kvalitātes zīme pakāpeniski tiks izvietota uz AS Spodrība produktu etiķetēm un vēstīs par videi draudzīga uzņēmuma darbību.

IMG_2457

coloring.cool