AS Spodrība produkcija pieejama jaunos beziepakojuma tirdzniecības stendos

Domājot par ilgtspējīgu pieeju sadzīves ķīmijas un kosmētikas produktu tirdzniecībā, AS Spodrība sadarbībā ar veikalu tīklu Rimi Baltic ievieš beziepakojuma produktu tirdzniecību. No 18. janvāra Eco Seal for Nature izlejamos tīrīšanas līdzekļus un šķidrās ziepes pircēji varēs uzpildīt un iegādāties līdzi paņemtajā tarā, lai ikdienas paradumos rastu iespēju samazināt plastmasas atkritumu daudzumu.

Eco Seal for Nature jau gandrīz 10 gadus piedāvā Latvijā ražotus ķermeņa kopšanas un mājas tīrīšanas līdzekļus, kas apvieno divus būtiskus faktorus – efektīvu iedarbību un ekoloģisku sastāvu.

“Uzņēmums ir gandarīts, ka turpmāk zīmola iecienītākos produktus roku, trauku un veļas mazgāšanai varēs piedāvāt arī beziepakojuma stendos Rimi lielveikalu sektorā. Tas ir būtisks solis, lai sagādātu iespēju pircējiem ērti pieņemt atbildīgus ilgtermiņa lēmumus resursu saudzēšanā. Ticam, ka tieši pieejamība būs spēcīgs impulss ikdienas paradumu maiņai un pastiprinās zaļā dzīvesveida dinamiku pat tajās mājsaimniecībās, kurās beziepakojuma produktu iegāde līdz šim tika uzskatīta par ekskluzīvu un laikietilpīgu. Paldies Rimi komandai par efektīvu sadarbību un atbalstu zaļās iniciatīvas realizēšanā,” skaidro Spodrība direktore Baiba Megre.
“Lai spertu soli pretī labākai dzīvei, nav vajadzīgas radikālas pārmaiņas. Pat viena produkta pirkumu paraduma maiņa var būt labs ieguldījums rūpēs par zaļāku planētu. Rimi kā pirmais mazumtirgotājs Baltijā, kas savos veikalos piedāvā iegādāties noteiktas preces bez iepakojuma, sniedz iespēju arvien vairāk pircējiem ar saviem pirkumiem atbalstīt videi draudzīgu dzīvesveidu un tādējādi veicina jaunu paradumu veidošanos sabiedrībā. Ja pircēju atsaucība un pieprasījums uzrādīs augošu tendenci, plānots gan paplašināt produktu sortimentu esošajos stendos, gan izvietot līdzīgus stendus arī citos Rimi veikalos,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Latvijā stends būs pieejams Rimi veikalā t/c Spice un t/c Alfa, taču nākotnē plānots tos ievietot arī citos veikalos. Produkciju stendā būs iespējams pildīt gan savos līdzpaņemtajos traukus, gan uz vietas veikalā iegādāties tukšus uzglabāšanas traukus.