AS SPODRĪBA piedalās starptautiskā izstādē INTERBYTHCHIM 2012 Krievijā

Spodrības pārstāvji no 14.līdz 16.martam piedalījās starptautiskā specializētā izstādē INTERBYTHCHIM 2012, kas notika Maskavā. Izstādē piedalījās 125 kompānijas no 12 valstīm, kas pārstāvēja mājķīmijas, kosmētikas, higiēnas preču, iepakojumu un izejvielu ražotājus un tirgotājus.

Starptautiskā specializētā izstāde INTERBYTCHIM 2012 ir vadošā izstāde Krievijā, kas šogad norisinājās jau 6. reizi. Izstāde sniedz lielisku iespēju sadzīves ķīmijas, higiēnas un saistīto nozaru speciālistiem un pārstāvjiem uzzināt jaunākās nozaru attīstības, ražošanas un tehnoloģijas tendences, kā arī prezentēt savu uzņēmumu un produkciju potenciālajiem sadarbības partneriem.

Spodrības dalību izstādē līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds ar mērķi apgūt ārējos tirgus. Spodrības pārstāvji izstādes laikā tikās ar vairāk kā 100 uzņēmumu pārstāvjiem, kas izrādīja interesi gan par Spodrības produkcijas tirdzniecības iespējām Krievijā, gan piedāvāja sava uzņēmuma produkciju un pakalpojumus. Izstādes laikā Spodrības pārstāvji iepazinās ar izejvielu un iepakojumu ražotājiem, kas noderēs uzņēmuma tālākai attīstībai un jaunu produktu izstrādei.