AS „SPODRĪBA” paplašina augu barības “VITO” sortimentu

Pavsasris ir laiks, kad ne vien mēs paši  ar dubultu sparu un enerģijas lādiņu ķeramies klāt darbiem, bet arī asni un pumpuri lauž sniega kārtu, lai paziņotu par pavasara iestāšanos.  Tādēļ svarīgi apgādāt augus ar visām nepieciešajām barības vielām, lai jau pēc pavisam neilga laika tos varētu vērot pilnbriedā. 

Līdztekus līdz šim jau labi zināmajām VITO augu barībām VITO 1, VITO 2, VITO 3, VITO 4, VITO Calcium, VITO Zemenēm, VITO Tomātiem un VITO Orhidejām  šogad AS „SPODRĪBA” paplašina  savu sortimentu. 

Piedāvājam  jaunus produktus – VITO Ziediem 500  ml;  VITO Ziediem 5 L , VITO Gurķiem 500ml;  VITO Gurķiem1,5 L, VITO Skujeņiem 1,5 L. Kā arī jaunā tilpumā un ar jauniem dizainiem  pieejams VITO pilmēslojums  dārzeņiem un puķēm 500ml  un VITO Tomātiem 1,5 L.

VITO šķidrie mēslošanas līdzekļi izstrādāti balstoties uz veiktiem augsnes pētījumiem, speciāli LATVIJAS klimatiskajiem un agroķīmiskajiem apstākļiem. VITO ir izveidots kā sabalansēts mēslojums, kas satur visus nepieciešamos makro un mikro elementus auga augšanai ilgtermiņā. Mikroelementi mēslojumā ir helātu formā, kas padara tos augiem viegli uzņemamus. VITO šķidrie minerālmēsli piemēroti augu barošanai caur saknēm un lapām atklātās vai slēgtās platībās, dēstu un ražojošu augu papildmēslošanai. Šķidrie mēslojumi ir ļoti ērti lietošanai, jo pudeles korķis vienlaicīgi kalpo par mērtrauku.