AS ”SPODRĪBA” kļuvis par vienu no finālistiem konkursā ”Swedish Business Awards 2012”

Zviedrijas vēstniecība un Eksporta padome sadarbībā ar AS ”Swedbank” arī šogad organizēja ”Swedish Business Awards”, kas Latvijā izsludināta jau ceturto gadu. Pieteikumu skaits ir pieaudzis no 75 uzņēmumiem pagājušajā gadā līdz 98 uzņēmumiem šogad. Prestižajai balvai varēja pieteikties ikviens uzņēmums, kas darbojas Latvijā. Konkursa mērķis ir noskaidrot atbildīgākos uzņēmējus un izcelt Zviedrijas un Latvijas kopīgās vērtības.

Zviedrijas Biznesa gada balvas finālam šogad tiek izvirzīti 12 kandidāti, četrās kategorijās – “Uzņēmumu sociālās atbildības iniciatīva”, “Vides balva”, “Stabili augošs un ilgtspējīgs uzņēmums” un “Jaunais uzņēmējs”.

AS ”SPODRĪBA” kopā ar viesnīcu tīkla „Radisson Blu Hotels in Riga” un lopkopības uzņēmumu „Ulbroka” kā finālisti izvirzīti kategorījā ”Vides balva”. ”Vides balvas” kategorijai šogad pieteikušies 23 uzņemumi, tomēr izvēlētie finālisti atzīti par veiksmīgākajiem videi draudzīgāko risinājumu ieviesējiem.

Pieteikumus izvērtē komisija, kurā iekļauti pārstāvji no Zviedrijas vēstniecības, Zviedrijas Eksporta padomes, AS „Swedbank”, atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma “Ragn-Sells”, Pasaules Dabas fonda, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Zviedrijas Tirdzniecības kameras un citām organizācijām.

Uzvarētāji tiks godināti Zviedrijas Biznesa gada balvas pasniegšanas ceremonijā šī gada 16. oktobrī. Apbalvošanas pasākumā piedalīsies Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš, kā arī Latvijas un Zviedrijas valstu amatpersonas.