AS „SPODRĪBA” jaunā mājas tīrīšanas un kopšanas līdzekļu līnija „ECO SEAL FOR NATURE” iegūst 2.vietu konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2012” nominācijā „Inovatīvākais produkts”

AS „SPODRĪBA” jaunā mājas tīrīšanas un kopšanas līdzekļu līnija „ECO SEAL FOR NATURE” iegūst 2.vietu konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2012” nominācijā „Inovatīvākais produkts”

Vakar, 19. decembrī, jau astoto gadu pēc kārtas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Ekonomikas ministriju 28 veiksmīgākajiem un inovatīvākajiem Latvijas uzņēmumiem dažādās kategorijās piešķīra konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2012” atzinības rakstus.

Šogad konkursam „Eksporta un inovācijas balva 2012” tika iesniegti 114 pieteikumi no uzņēmumiem visā Latvijā. Labākie un veiksmīgākie uzņēmumi tika apbalvoti piecās dažādās kategorijās: „Eksporta čempions”, “Eksportspējīgākais komersants”, “Importa aizstājējprodukts”, “Inovatīvākais produkts”, “Rūpnieciskais dizains”.

Ar jauno produktu līniju „ECO SEAL FOR NATURE” konkursa nominācijā „Inovatīvākais produkts” godpilno 2.vietu saņēma AS „SPODRĪBA”.

Uzņēmuma direktore Baiba Megre-Ansviesule pauda lepnumu par paveikto: „Esam patiesi gandarīti un pagodināti saņemt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras apbalvojumu. ECO SEAL FOR NATURE produktu līnija mums ir ļoti īpaša, jo mēs augam līdz ar to – veicinām „zaļo” domāšanu  un ekoloģisku produktu nozīmīgumu. Mēs patiesi ticam, ka mūsu uzņēmums kā lielākais un pieredzes bagātākais mājas tīrīšanas un kopšanas līdzekļu ražotājs Latvijā, ir spējīgs mainīt tirgu un sabiedrības domāšanas veidu. Šī ir mūsu iespēja tapt sadzirdētiem.”

ECO SEAL FOR NATURE produktu līnija ietver 9 ekoloģiskus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus: ECO veļai universāls, ECO veļai krāsainai, ECO veļai melnai, ECO balzams traukiem, ECO universāls, ECO vannas istabai, ECO grīdai, ECO WC un ECO krēmziepes. Jaunie produkti nesatur fosfātus, krāsvielas, alergēnus un citas kaitīgas piedevas, to mazgājošās vielas bioloģiski sadalās. Jaunie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi ir koncentrēti un augsti efektīvi, kas samazina to lietošanas izmaksas un ietekmi uz vidi.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols apbalvošanas ceremonijā uzsvēra, ka uzņēmēji gūst panākumus, jo spēj domāt lielākās kategorijās – nospraust lielākus mērķus, spēj rīkoties un rīkojas šodien nevis atliek uz vēlāku laiku, un svarīgākais – mīl savu darbu un dara to ar lielu aizrautību.

Pirmo divu vietu ieguvējiem katrā kategorijā tiek sniegta iespēja bez maksas piedalīties komersantu delegācijas sastāvā augstāko amatpersonu ārvalstu vizītēs, LIAA organizētajās tirdzniecības misijās vai individuālos darījuma braucienos. Katras konkursa kategorijas pirmo trīs vietu ieguvēji un eksporta čempions uz saviem produktiem un informatīvajos materiālos varēs izmantot speciāli šim konkursam izveidotu kvalitātes standarta zīmi.

Visus veiksmīgos Latvijas Uzņēmējus  kinoteātrī „Citadele”, kur notika apbalvošanas ceremonija, sveica konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2012” patrons Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš. Par neaizmirstamiem muzikāliem mirkļiem ceremonijā rūpējās pianiste Lauma Skride un vokālā grupa „Latvian Voices”.

Konkursa „Eksporta un inovācijas balva” mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus gan radot jaunus un eksportspējīgus produktus, gan nodrošinot vietējo tirgu ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem. Nominācijā „Inovatīvākais produkts” 1.vietu ieguva – SIA „Tilde” ar mašīntulkošanas tehnoloģiju “LetsMT!”, 2. vietu – AS „Spodrība” ar ekoloģisku mājas tīrīšanas un kopšanas līdzekļu produktu līniju “Eco Seal for Nature” un 3. vietu – SIA „Madara Cosmetics” ar pretnovecošanās kosmētikas produktu līniju “Time Miracle”.

Apbalvošanas ceremonija tiks raidīta Latvijas Televīzijas 1. kanālā 26.decembrī pulksten 17.00.