AS “Spodrība” ir saņēmusi Latvijas Eksportpadomes apbalvojumu “Latvijas Eksportprece 2015”

 

AS „Spodrība” ir saņēmusi Latvijas Eksportpadomes apbalvojumu “Latvijas Eksportprece 2015”. Tituls saņemts par ieguldījumu Latvijas ekonomikas izaugsmē un valsts tēla veidošanā ārzemēs.

2015.gadā uzņēmums ir izstrādājis jaunu kosmētikas līniju Seal cosmetics. To veido roku krēmi, ķermeņa losjoni, dušas želejas un šķidrās ziepes, kuru sastāvā ir rūpīgi izvēlēti dabīgie ekstrakti. Pieprasījums pēc jaunās kosmētikas līnijas 4 mēnešu laikā nemitīgi turpina pieaugt un šobrīd Latvijā ir pieejama jau vairāk kā 50% mazumtirdzniecības veikalos un lielākajos veikalu tīklos. Jau sākotnēji Seal cosmetics līnijas produkti tika radīti ar eksporta ambīcijām un augstu potenciālu. Tāpēc 2015.gada nogalē uzņēmums ir uzsācis darbu pie kosmētikas izplatīšanas vairākās Eiropas valstīs.

Vienlaicīgi uzņēmums ir paplašinājis ekoloģisko produktu līniju ECO SEAL FOR NATURE, radot vairākus ekoloģiskus kosmētikas līdzekļus. Produktus augsti ir atzinuši gan esošie, gan potenciālie sadarbības partneri Latvijā un ārzemēs. 2015.gadā vairākiem ECO SEAL FOR NATURE līnijas produktiem ir piešķirta EU Ecolabel marķējums, kas ir oficiāls apliecinājums produktu atbilstībai augstākajiem vides standartiem. Līdz ar jauno produktu ieviešanu, ir paplašināts eksports Baltijas valstīs.

Kompānijas pārstāvji atklāj, ka uzņēmuma mērķis ir ar savu darbību veicināt Latvijas eksporta attīstību un panākt, lai Latvija kļūst par vienu no Eiropas līderiem inovatīvu un eksportējošu uzņēmumu izplatības ziņā.

AS Spodrība ir lielākais tīrīšanas un kosmētikas līdzekļu ražotājs Latvijā. Uzņēmums uzkrājis vairāk kā 90 gadu pieredzi un veiksmīgi izstrādājis produktus, kas ieņem nozīmīgu vietu daudzu pircēju mājās. AS Spodrība piedāvā ļoti plašu produktu klāstu, kas ietver sevī vairāk kā 200 dažādu produktu.

Eksportprece_2015