AS “Spodrība” iegūst jaunās redakcijas ISO 14001:2015 un ISO 9001:2015 sertifikātus

Balstoties uz starptautiskās auditorfirmas Bureau Veritas Latvia pārsertifikācijas audita rezultātiem AS “Spodrība”, februāra sākumā ir saņēmusi sertifikātus, kas apliecina uzņēmuma integrētās pārvaldības sistēmas atbilstību jaunās redakcijas starptautisko standartu ISO 9001:2015 un ISO 14001:2015 prasībām.

AS “Spodrība” ir pirmie Latvijā, kam Bureau Veritas ir izsniegusi starptautiskā standarta ISO 14001:2015 sertifikātu, kas apliecina uzņēmuma  nopietnu atbildību pret vidi, izstrādājot un ražojot plaša patēriņa preces.

Neatkarīgais novērtējums ir nozīmīgs uzņēmuma sadarbībai ar esošajiem un potenciālajiem partneriem un klientiem ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Tas parāda uzņēmuma pamatvērtības, apliecinot nopietnu attieksmi pret kvalitātes un vides procesiem savā ikdienas darbībā.

Līdz ar integrētās pārvaldības sistēmas pārsertifikāciju „SPODRĪBA” pievienojas Latvijas labākajiem uzņēmumiem, kas jau atkārtoti sertificēti kā atbilstoši starptautisku standartu prasībām.

Pērn uzņēmums ir ieviesis jaunu kosmētikas līniju „Seal cosmetics”, kā arī papildinājis ekoloģisko produktu līniju ECO SEAL FOR NATURE ar jauniem produktiem. Vairākiem līnijas produktiem ir piešķirts ekomarķējums „EU Ecolabel”. Produktu ražošanā un jaunu produktu formulu izstrādē uzņēmums turpina izvēlēties videi draudzīgas izejvielas, tādejādi sevi pozicionējot kā dabai un cilvēkiem draudzīgu uzņēmumu.

Vairāk par auditorfirmu Bureau Veritas Latvia skatīt šeit: http://www.bureauveritas.lv/

LV_ISO9001 LV_ISO14001