AS „SPODRĪBA” saņem Cosmopolitan Beauty Awards Latvija 2012

Cosmo Beauty Awards Latvija 2012 (CBA) organizē SIA „Aģentūra Lilita”, kas izdod žurnālu Cosmopolitan Latvijā. Konkursa mērķis ir sniegt patērētājiem pēc iespējas objektīvāku vērtējumu par Kosmētikas tirgū pieejamo produkciju, tās lietošanas paņēmieniem, kā arī veicināt kopējo kosmētikas patēriņu valstī.

AS „SPODRĪBA” barojošais roku aizsargkrēms „Smiltsērkšķis” uzvarēja kategorijā „Ķermeņa kopšanas līdzekļi – Labākais roku krems.”Kategorijai kopumā tika nominēti 6 roku krēmi.

Krēms ”Smiltsērkšķis” baro, mīkstina un aizsargā roku ādu. Smiltsērkšķu ekstraktam piemīt ādas audu atjaunojošas īpašības. Tas palīdz sadziedēt sasprēgājumus un sīkas brūcītes. Sastāvā esošais silikons veido uz ādas virsmas neitrālu aizsargslāni, tāpēc ieteicams krēmu lietot arī pirms darbu uzsākšanas, roku ādas aizsardzībai.

Produktu iesniegšana vērtēšanai notika līdz šī gada 1. jūnijam, savukārt publicēšana internetā, žūrijas vērtējums un lasītāju balsojums sākas 1. jūlijā un turpinājās līdz 30. septembrim.

Iesniegtos produktus vērtēja profesionāla žūrija, balstoties uz pašas izstrādātiem kritērijiem, personīgo profesionālo pieredzi un zināšanām. Paralēli visi iesniegtie produkti ar attēliem un īsiem aprakstiem tika publicēti portālā www.cosmo.lv , kur žurnāla lasītājas un portāla lietotājas varēja atdot savas balsis. No visas produktu apakšgrupas viens produkts, kas saņēma visvairāk balsis, papildus žūrijas vērtējumam ieguva arī Lasītāju Simpātiju nomināciju.

Balvu pasniegšana notika šī gada 31. oktobrī kinoteātrī „Splendid Palace.” Uzvarētāji ir publicēti Cosmopolitan novembra numurā.Balvā saņēmām diplomu un iespēju uz „Smiltsērkšķa” etiķetes izvietot Cosmopolitan Beauty Awards

coloring.cool