Aktualitātes

Roku dezinfeckija antibakteriālas ziepes Seal Antibakteriāli un dezinficējoši līdzekļi
03/01/2020

Juridiskām personām piedāvājam iespēju veikt pasutījumu, aizpildot elektronisko formu tiešsaistē. Lūgums ņemt vērā: Pasūtījumiem piemērota pašizvešana no AS “Spodrība”, Dobelē, »

Seal Drogas dienas Seal dienas veikalos Drogas
11/19/2019

“Seal” dienas veikalos “Drogas” ir klāt! Iedomājies to lielisko sajūtu, kad Tavs mājoklis ir tīrs, un līdz ar noslaucītajiem putekļiem »

Seal Cosmetics micelārās putas sejas attīrīšanai Micelārās putas maigai sejas attīrīšanai
11/05/2019

Vai atceries pirmo pavasara gaisu, saules starus un spēcinošo enerģiju, kas ļauj sajust īstu svaigumu? Seal Cosmetics micelārās putas ir »

ECO tabletes trauku mazgāšanai
10/15/2019

Tabletes trauku mazgāšanai un skalošanai automātiskajās trauku mašīnās. Satur aktīvo skābekli un fermentus, kas efektīvi noņem arī grūti nomazgājamus traipus. »

Charming winter – roku krēms un krēmziepes

Kopjošs roku krēms ar kārdinošo upeņu aromātu, alvejas ekstraktu un bišu vasku. Zīdainās tekstūras krēms īpaši ātri iesūcas ādā, radot »

Micelarais udens Seal Cosmetics Micelārais ūdens
10/10/2019

Izmanto jaunas iespējas – Seal Cosmetics micelārais ūdens sejas ādas attīrīšanai tagad pieejams arī 500 ml tilpumā. Izdevīgs iepakojums ilgākai »

FIT_FOR_REACH Sadarbība ar “Baltijas Vides Forumu” un “Ekodizaina kompetences centru”
10/05/2019

2019. gadā AS “Spodrība” sadarbībā ar “Baltijas Vides Forumu” un “Ekodizaina kompetences centru” veic jauna konservanta testēšanu produktu līnijai “Eco »

WC tīrīšanas līdzekļi ”Lavender” un ”Ocean”
08/01/2019

Seal jaunie WC tīrīšanas līdzekļi ne tikai efektīvi notīra rūsu un kaļķakmeni, bet arī sniedz okeāna un lavandas aromātus izteiktākai »

“Kastanis Lavender” un “Kastanis Ocean”
06/07/2019

Iedvesmojoties no lavandas ziedu burvības un debeszila okeāna viļņiem, piedāvājam veļas mazgāšanas līdzekļus “Kastanis Lavender” un “Kastanis Ocean”. Krāsainās veļas »

Seal loterija Rimi Loterija Rimi veikalos
06/06/2019

Pērc jebkurus divus SEAL, SEAL COSMETICS, SEAL FOR NATURE produktus un laimē elektrisko skrejriteni XIAOMI MIJIA vai dāvanu komplektu! Reģistrē »

coloring.cool