Aktualitātes

Dobeles Ceriņzieds “Dobeles Ceriņzieds” dušas krēms un krēmziepes
07/13/2020

Rūpēšanās par sevi ir dāvana, ko vari pasniegt sev katru dienu. Ļaujies ceriņzieda simfonijai ar Seal Cosmetics iedvesmojošo ceriņu aromātu »

Rimi loterija Laimē kādu no 20 Neste Latvija dāvanu kartēm 100 eur vērtībā
06/28/2020

Ir noslēgusies loterija “Pērc veikalos RIMI jebkurus divus SEAL, SEAL COSMETICS, SEAL FOR NATURE PRODUKTUS un laimē kādu no 20 »

Dezinfektantu ABC: kā izvēlēties īsto?
04/14/2020

Strauji augot pieprasījumam pēc dezinfekcijas līdzekļiem, tirgū parādījušies arī ražojumi ar maldinošiem apgalvojumiem. Kā nepārmaksāt un nopirkt to, kas tiešām »

Dobeles ceriņzieds- krēmziepes

Vai esi meklējis laimītes plaukstošos ceriņos? Vēlējies saglābt to debešķīgo, reibinošo smaržu? Paturēt sev cieši līdzās ceriņu ziedēšanas laiku, nesteigties »

SealDez
04/07/2020

JAUNUMS- SEALDEZ Lietojams ne tikai virsmām, bet arī roku ādai! Informējam, ka taras ierobežotās pieejamības dēļ, spreja izpūšanas mehānisms ir »

Roku dezinfeckija antibakteriālas ziepes Seal Antibakteriālie un dezinfekcijas līdzekļi
03/01/2020

Alkohola gels roku kopšanai ar antibakteriālu iedarbību, 300 ml Mitrinošs roku kopšanas līdzeklis. Kopj un saudzē roku ādu. Produkta sastāvā »

Seal Drogas dienas Seal dienas veikalos Drogas
11/19/2019

“Seal” dienas veikalos “Drogas” ir klāt! Iedomājies to lielisko sajūtu, kad Tavs mājoklis ir tīrs, un līdz ar noslaucītajiem putekļiem »

Seal Cosmetics micelārās putas sejas attīrīšanai Micelārās putas maigai sejas attīrīšanai
11/05/2019

Vai atceries pirmo pavasara gaisu, saules starus un spēcinošo enerģiju, kas ļauj sajust īstu svaigumu? Seal Cosmetics micelārās putas ir »

ECO tabletes trauku mazgāšanai
10/15/2019

Tabletes trauku mazgāšanai un skalošanai automātiskajās trauku mašīnās. Satur aktīvo skābekli un fermentus, kas efektīvi noņem arī grūti nomazgājamus traipus. »

Charming winter – roku krēms un krēmziepes

Kopjošs roku krēms ar kārdinošo upeņu aromātu, alvejas ekstraktu un bišu vasku. Zīdainās tekstūras krēms īpaši ātri iesūcas ādā, radot »

coloring.cool